Jeżeli to jest wzór do nasladowania dla młodzieży to koniec świata jest blisko
Ci młodzi i wartościowi już wyjechali z PT i nigdy nie wrócą bo nie mają po co. A ci młodsi co jeszcze nie wyjechali są katowani g*wnem co jest niby na topie. Jakie miasto, takie uciechy. Będzie miał kto zgasić światło? Bez petentów to nawet UM nie będzie miał co robić ..
Taka smutna historia Od dziecka fana przyciągali i fascynowali faceci z pod ciemnej gwiazdy.Lubił im służyć .W ten sposób dowartościowywał się jako macho .Jak ktoś się ....... urodzi to bohaterem nie zostanie.Szpan ponad wszystko
Wiem, że w tym mieście się tylko narzeka.
Za tą siłownią nie przepadam tam nie chodzę i tyle.
Jestem pełen uznania dla Pana Zajączkowiego, że ma ochotę i siłę poświęcać swój czas i zdrowie.
W Piotrkowie nikomu nic nie odpowiada, chyba, że decydenci.
JRZPP
Pozdrawiam Krajan.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!