metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
orion ~orion (Gość)10.06.2016 12:47

Tę koszulkę kupi pan Błaszczyński, powszechnie znany w Piotrkowie z braku przywiązywania wagi do znaczenia pieniędzy w życiu. 5 tysięcy złotych jeśli rzuci za tę koszulkę, to minimum, jak go znam.

52


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)10.06.2016 21:50

Patrząc na koszulkę odnoszę wrażenie, że podpisała się tam drużyna lekarzy. ;)

12


ta sama ~ta sama (Gość)11.06.2016 07:02

Ale Wy ludziska zachowujecie sie slabo rozporzadzajac nie swoja kasa, piszac co kto ma dac-zaczac od siebie! Najwieksi krzykacze pewnie Ani jednej cegielki nie nabyli

20


Były kursant ~Były kursant (Gość)11.06.2016 10:33

Ja to bym chciał autograf Lalki Zbysia.

00


ares1 ~ares1 (Gość)10.06.2016 12:43

Może Pan Prezydent kupi w końcu nieźle zarobił na tym prezydentowaniu nic nie robiąc i pomoże Patrykowi bez zobowiązań politycznych!!!

52


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat