metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
monolog ~monolog (Gość)10.03.2024 16:38

Goodbye RD, w tym wieku to na zasiłek przedemerytalny, już się nagodałeś chłopie. Pracować to ci się za bardzo nie chciało, więc wystarczy, aż nadto.

60


kiełbasa ~kiełbasa (Gość)10.03.2024 19:49

typowa wyborcza kiełbasa...ale wiele ludzi na to poleci

32


kk ~kk (Gość)11.03.2024 05:51

z Facebooka: Czy ktoś się zastanawiał czy Roman Drozdek mówi prawdę? To ja odpowiem z uwagi na stycznosć z tym Panem: bardzo często duzo obiecuje a później tego nie dotrzymuje. Czy to jest katolik? na jakiego "pozuje" Pan Roman.

51


antRoman ~antRoman (Gość)11.03.2024 06:13

Wy z Ziębą to taka udawana rywalizacja. Oglądałem Wasze zdjęcia z zebrania OSP z Woźnik. Robicie ludzi jak chcecie.

61


Galik ~Galik (Gość)11.03.2024 08:53

Panie "Wójcie": promuje sie Pan na spotkaniu w Oprzężowie: Porozmawiajmy o przyszłości. Ludzie w Oprzężowie powiedzieli już nie biogazowni u Pana K, a Wy nadal próbujecie to przepchnąć. Widzę że znowu trzeba protestować.

51


Stella ~Stella (Gość)11.03.2024 13:04

Nasz wójt jest najlepszy.

04


wolnik ~wolnik (Gość)11.03.2024 08:54

Niech Pan nie maluje trawy, jaki Pan jest dobroduszny i próbuje Pan zjednać ludzi wierzących. Wiekszego zakłamania jak u Pana nigdzie nie widziałem. Piękne słowa nie pomogą.

60


zygrfyd ~zygrfyd (Gość)13.03.2024 06:29

Romek przestań mainpulować. Ludzie w Kozierogach i Krężnej najbardziej boją się i sprzecijają biogazownii. A ty próbujesz to zminimalizować na rzecz tego że ludzie mówią o remoncie drogi powiatowej. Próbujesz ukryć najważniejsżą rzecz jaką jest biogazownia pod płaszczykiem innej. Zdecydowane nie dla takiej twojej "polityki". Jesteś dobry przyznam to ale w manipulowaniu ludźmi.

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat