Przy 150 zachorowaniach zamknęli całą Polskie,jest 2300 i wszystko otwarte.
Powodzenia.
Uuu, widze, ze na epiotrkow mam cenzure.. Dlaczego nie publikujecie wszytkich komentarzy?
Skoro ten wirus jest taki grozny to po jakiego grzyba otwierali koscioly? Pewnie panowie w sukienkach sie martwili, ze ludzie na tace nie daja. Tak samo z meczami - gdzie sa sponsorzy, duze wplywy na wladze itp. mozna wpuscic ludzi aby sie krecilo (kasa sie lała). Ale jak chcesz isc do lekarza lub urzedu to NIE bo koronawirus. Tak jak komu wygodniej sie nami manipuluje od pol roku. Dlaczego pani na kasie moze miec kontakt z ludzmi i pieniedzmi a pani urzedniczka czeka az dokumenty przeleza 2 czy 3 dni w pudelku? Bo tak im wygodniej... Nikt sie po urzedzie nie kreci, nie parzy co robia. Spieszyc sie tez nie trzeba... Minal termin? Ok, ale mamy koronawirusa, heheh. Tak samo lekarze rodzinni. Wielkie oburzenie, ze trzeba ludzi leczyc. Wiadomo, najlepiej teleporady odbebnic ale kasa z NFZ plynie... Powinni placic za teleporade 20% stawki normalnej wizyty, wtedy od razu wirus juz nie bylby taki grozny. Chore to wszytko. Mam nadzieje ze kiedys ci, ktorzy teraz napedzaja ta pseudoepidemie zostana rozliczeni i ukarani.
Życzę powodzenia w wyszukiwaniu osób z covid, którzy przez TYDZIEŃ mieli kontakt z osobami zarażonymi.
Czyli najbezpieczniej jest w marketach tylko teraz tam jest bezpiecznie
Tak się dzieje jak nosi się brudne maseczki zagrzybione zawirusowane . Siedzi się w domu w wielkim stresie . Nie spotyka się z ludźmi nie nabiera się odporności to tak jakby człowieka posadzić do łóżka na 3 miesiące to potem już nie wstanie bo mięśnie przestaną pracować trzeba rehabilitację tak jest i tutaj organizm musi walczyć cały czas z wirusami wtedy jest sprawa w innym wypadku będzie katastrofa
Ludze się bojom o własne zdrowie tszeba reagować wczas bo morze byc za puzno
W Tuszynie proboszcz z Covidem w szpitalu
Dochodzenie epidemicznego brak
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!