metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
obs. ~obs. (Gość)03.05.2016 11:17

Zmiany ustrojowe w Polsce od zawsze kojarzą mi się z zamieszaniem ,anarchią i wojną w którą zawsze albo sami się wepchneliśmy albo nas wciągnięto mamiąc nazwą "zbawca świata"...Tak i teraz...Kolejna zmiana Konstytucji pod światłym przywódctwem...a Europa już "buczy"...

21


historyk ~historyk (Gość)03.05.2016 11:41

Co to praktycznie dało jak prawie natychmiast Polska została podzielona na trzy zabory, nikt jej nie wprowadził w życie a więc święto a nawet i żałoba jednocześnie. Teraz konstytucje mamy ale nie dobrą, bo nie praktykowaną jak zostanie zlikwidowana i powstanie idealna choć nieprzestrzegana to znowu będą rozbiory ? Czy jest jakiś mędrzec który potrafi to wyjaśnić, czekam z utęsknieniem. Lepiej być mądrym przed szkodą jak mówił kilkaset lat temu Kochanowski.

40


Zeuskosmadeus ~Zeuskosmadeus (Gość)03.05.2016 20:33

Gubicie wątek. Wyłaczcie media i zacznijcie aktywnie, logicznie myśleć.

20


Witek ~Witek (Gość)05.05.2016 07:50

Ja tam flagi nie wywieszam bo i po co .państwo wisdzi u obywatela obowiazek płacenia podatków i w razie zagrożenia by bronic kraju .Jednak państwo zadnego obowiązku nie miał by pomagac od malego dziecku .Co mi ten kraj dał to juz lepiej za komuny było bo się miało pieniądze i prace a dzis zamiast rozwoju cofnelismy sie do czasów przedwojennych brak pracy ajak ktos ma to za grosze i jestesmy niewolnikami pod szyldem Polska

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat