Podpisano umowę dopiero na projekt a już na zdjęciu burmistrz przy jakiejś pompie. Czysta manipulacja
Gdybyśmy wcześniej mieli wiedzę, że w Sieradzu jest takie ujęcie, to już dawno temu byśmy tam pojechali.
Co za urzędnicze bzdety...
Myjeta auta na podwórku,podlewata trawę a później zdziwieni bo wody w kranie nie mata i pretensje do burmistrza bo tak wygodnie
Artykuł jest typową reklamówką. Napisaną na zmówienie przez rzecznika prasowego burmistrza ? Już sam tytuł wprowadza w błąd, powinno być w tytule napisane
. Szkoda ,że władze gminy znając od lat problemy z wodą nie wykazały się determinacją taka jak przy budowie bizantyjskiego Placu Straży. Działania spóźnione spowodowane czynnym niezadowoleniem mieszkańców. Znając stan finansów gminy ( kredyty) nic nie jeszcze nie jest przesądzone .
Wreszcie jakies konkrety,-co,gdzie,kiedy-mam nadzieje,ze sie szybko wywiąża z obietnic.Pytanie z innej beczki-kiedy bedzie gaz w Uszczynie,Poniatowie itp.?2 lata temu byly zebrania,deklaracje,obietnice i co dalej?wie ktoś?
Ciekawe że nic się nie mówi że studnia znajduje się na terenie miejscowego nadlesnictwa....
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!