metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
POLAK ~POLAK (Gość)13.11.2014 12:57

:ELYYTY;się bawią-tylko za czyje pieniądze!

61


Edna Mode ~Edna Mode (Gość)13.11.2014 14:47

Dlaczego Ci kandydaci ożywiają się przede wyborami . Wcześniej o gości nie słyszałam po za jakimś tematem o marynarce czy coś. Pan to Pan tamto. Panie kochany z kultury i parków ludzie się nie wyżywią. Dajesz Pan wodę na młyn emerytom. Oni żyją przeszłymi czasami i parkami, kościołem. Panie dla młodych Pan coś wymyśl. Bo mam wrażenie żeś Pan emeryt i dla emerytów ta kampania. Młodości Pan się boisz i nic dla młodych nie masz do zaoferowania. Panie zobacz Pan to miasto się starzej. Ludzie uciekają. Nikt nie chce pracować w kołchozach magazynowych i firmach wyzyskujących ludzi.

81


Wybitni do polityki ~Wybitni do polityki (Gość)13.11.2014 17:36

Edna Mode - ten pan dla młodych to nie chciał nawet 20 gr płacić za pozycję kosztorysową gdy zlecał robienie kosztorysów na czarno. Najlepiej za darmo, no i bardzo się dziwił, że tyle nierobów w tym mieście.

40


piko ~piko (Gość)13.11.2014 19:54

"Wybitni-do-polityki" napisał(a):

tak tak :) rozrzutny to ten Ludek nie jest ,nie był i już na pewno nie będzie a co się dorobił na tym to jego
a czy pan Chojniak albo jakiś konkurent też był na koncercie ??

40


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)13.11.2014 20:22

Cytuję:
zorganizowany dla mieszkańców miasta przez Ludomira Pencinę, kandydata na prezydenta miasta.


On tylko zorganizował, czy też i sponsorował? Wstęp był wolny? Ciekawe, czy pan Pencina będzie zgrywał mecenasa sztuki również po tym, jak nie wygra wyborów? ;)

50


kibicLudka ~kibicLudka (Gość)14.11.2014 05:32

Ludek co ty taki czerwony na twarzy - wytrzymaj jeszcze przecież to ostatnia prosta

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat