metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
docent Mniodek ~docent Mniodek (Gość)24.09.2008 14:53

"przy Alei 3 Maja 12"
przy alei albo przy Alejach

00


u_fryzjera ~u_fryzjera (Gość)24.09.2008 11:31

Ale jaja. Podobno Krzysio Chojniak powiedział, żeby nie odbierać budynku i odwołać Piotry2008 i inne imprezy zaplanowane w MOK. Powód, (uwaga bo się przewrócić można ze zdziwienia) Krzysio chce aby jego impreza była pierwsza w odremontowanym MOK-u by się pochwalić przed publicznością jak On Prezio Krzyś wyremontował nareszcie MOK. Tyle, że on nie ma nic wspólnego z tym remontem, który został przygotowany i zaplanowany przez poprzedniego prezydenta a całą inwestycję nadzorował Jacek Sokalski - Dyrektor MOK.
Słyszałem też, że nie będzie już Piotrów radiowych nagród, będą teraz KRZYSIE Chojniakowe. Ament

00


flausz ~flausz (Gość)24.09.2008 11:33

chyba w tym terminie Pan Prezydent bedzie nadawał tytuły Krzyś 2008

00


Epidemiolog amator ~Epidemiolog amator (Gość)24.09.2008 11:41

Czy z tym przesuwaniem terminów to aby nie jakaś epidemia? Najpierw Bieg Trybunalski Sokalskiego, teraz MOK drugiego Sokalskiego. Czy tylko ja mam wrażenie, że to wszystko zaczyna wyglądać mało przypadkowo?

00


xyz ~xyz (Gość)24.09.2008 11:56

Są rzeczy, których kupić nie mozna.
Za wszystkie inne zapłacisz kartą MasterCard.
http://www.taczki.com.pl/

00


epiotrkow ~epiotrkow (Gość)24.09.2008 12:09

Ostrzeżenie: Bez takich reklam tu proszę :)

00


dawid ~dawid (Gość)24.09.2008 15:05

Widzę, że i najlepsza z redakcji potrafi się pomylić. Z drugiej strony - skoro będzie nowy termin i nowe zaproszenia - będzie można się przyłożyć do poprawnego zaadresowania zaproszeń. :) Z wielkim "ubolewaniem" nawołuję do bojkotu tej stacji.

00


draft ~draft (Gość)24.09.2008 15:25

niestety arbiter etyczności vel elegancji nie ma odwagi publikować wszystkich nawet grzecznych wypowiedzi. Zastanawiam się czemu moderator poprawia "radio młotków" twierdząc pewnie że to nie eleganckie - natomiast kiedy ktoś pisze "Prezio Krzyś" moderator nagle dostaje zaćmy. Obłuda!!! Zbojkotujmy kłamliwe radio o marnym poziomie! Może nauczą się również pisać zaproszenia na "Piotry" nie przekręcając przy tym imion, nazwisk lub funkcji zaproszonych.

00


epiotrkow ~epiotrkow (Gość)24.09.2008 15:28

My potrafimy się przyznać do błędu i przeprosić. PS. Tak z miejsca pracy się odgryzać ? :)

00


epiotrkow ~epiotrkow (Gość)24.09.2008 18:09

"draft" napisał(a):
niestety arbiter etyczności vel elegancji nie ma odwagi publikować wszystkich nawet grzecznych wypowiedzi. Zastanawiam się czemu moderator poprawia "radio młotków" twierdząc pewnie że to nie eleganckie - natomiast kiedy ktoś pisze "Prezio Krzyś" moderator nagle dostaje zaćmy. Obłuda!!!


1.Przekręcanie nazw własnych a także nazwisk nie jest eleganckie dlatego m. in. NOTORYCZNIE poprawiamy pisownię nazwiska prezydenta Piotrkowa na właściwą czyli CHOJNIAK. Co na co zamieniamy pozostawiam Twej domyślności. Poprawiamy WSZYSTKIE złośliwe przekręcenia. 2. Gdybyś zobaczył sporą część komentarzy w wersji oryginalnej dotyczących osoby prezydenta określenie Prezio Krzyś odebrałbyś jako czuły komplementem. Nawet sobie nie wyobrażasz co ludzie potrafią wypisywać i w jaki sposób. Słowo niesmak jest najdelikatniejszym określeniem dla czytelnika. Więc nie pisz mi tu o obłudzie bo widzisz teksty po moderacji. Ja jak dalej będziesz tu "wylewał żółć" to dostaniesz BANA. Osobę, która dostała źle zaadresowaną kopertę możemy tylko przeprosić. Prosimy również o kontakt . UWAGA: Do zgłaszania błędów w tekstach służy opcja ZGŁOŚ BŁĄD. Proszę z niej korzystać. To wszystko z naszej strony.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat