Panihttp://www.tvn24.pl/lodz,69/nie-ma-na-plakat-darmowych-zajec-dla-dzieci-nie-bedzie-nie-moga-miec-za-duzo-atrakcji,445982.html
dyr MOK Szelągowska aż dziw nie protestuje bo przecież dzieci z Piotrkowa nie mogą mieć za dużo atrakcji.....
pan prezydent to na dzieci nie powinien sie obrazac tylko ich wspomagac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kotlety są dobre, ale odgrzewane zbyt wiele razy, najzwyczajniej w świecie stają się niezjadliwe. Dzieci z Piotrkowa mają sporo zajęć dla siebie, ale taką przyjęliście strategię wyborczą i pogodziłem się z tym, że do sprawy będziecie wracać do listopada przynajmniej 2 razy w tygodniu.
Panie Prezesie Kozłowski, jest Pan beznadziejny ... żal Panu że dzieci miały fajne zajęcia? szkoda gadać, niby prezes a jakby ograniczony
to przecież kolejny gbur na tym forum.
Niezjadliwe to nie są kotlety, tylko ty jesteś niezjadliwy z tym swoim kotleciarskim nickiem. Czy ty sam jesteś kotletem z mięsa koźlego, czy co?
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!