metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ja ~ja (Gość)11.12.2014 16:16

galancie sie rospisaliś na forum.BRAWO

Moderator: Aktualnie trwają czynności policyjne i nie udało nam się póki co zebrać więcej informacji na temat tego zdarzenia. Jak będziemy wiedzieć więcej na pewno szybko poinformujemy. Wiadomość miała za zadanie szybkie poinformowanie o zaistniałym zdarzeniu.

75


tyka ~tyka (Gość)11.12.2014 16:34

znacznie utrudniony czytaj jechalam kostromska, a wlasciwie stalam bo tam jest ustap pierszenstwa. masakra, z 10min zanim zdecydowalam sie zawrocic bo bym chyba do tej pory stala.

12


ocet krawczyński ~ocet krawczyński (Gość)11.12.2014 16:40

Po tym grajdole nie da się jeździć,na zime remonty,miasto zakorkowane,pozwężali ulice,dziury,garby,studzienki pozapadane,szkoda auta na te drogi,na wsiach są o niebo lepsze.
Co te chojniaki zrobiły z tym miastem.

127


bombka ~bombka (Gość)11.12.2014 16:45

Na tym skrzyżowaniu to strach stać na tych wysepkach czekając na zielone światło, bo kto wie czy jakiś pajac w nas nie wjedzie?! Tam powinny być jakieś barierki czy coś... ile razy widziałam jak osoba z dzieckiem w wózku nie mogła swobodnie stanąć na tej wysepce.. zresztą sama tam czasem stałam w poprzek, bo inaczej nie dało rady.. za ciasno tam jest i przede wszystkim niebezpiecznie!

123


janusz ~janusz (Gość)11.12.2014 17:41

"ocet-krawczynski" napisał(a):

czym się przejmujesz...podobno żeś wyjechał...no chyba że jednak te wyjazdy to są do tej biedry na zakupy...

01


mol molranga11.12.2014 17:53

Jak mogło tam dojść do wypadku skoro ruch jest bezkolizyjny. Którym samochodem jechała kobieta? Czarnym czy srebrnym.

58


asdf12 ~asdf12 (Gość)11.12.2014 18:00

VW prawidłowo ruszył na zielonym świetle na lewoskręcie z Kostromskiej w Słowackiego i dostał strzała od forda, który pewnie wjechał na czerwonym z naprzeciwka. Mało nie wylądowali na nas pieszych stojących na przejściu. Obaj kierowcy to mężczyźni dla zainteresowanych.

50


kierowca ~kierowca (Gość)11.12.2014 18:20

Po obserwacji cyklu swiatel wyglada na to ze focus wymusil pierwszenstwo na vw.

10


eh ~eh (Gość)11.12.2014 18:23

Kolizja z udziałem mojego znajomego..On jechał od strony Biedronki miał zielone swiatło i skrecał w Słowackiego drugi kierowca wjechal na czerwonym z Kostronskiej zagapił sie.Smutne bo jechał z dzieckiem....Wypadek z udziałem 2 panow kierowcow nie pan..jak niektorzy sugeruja...

40


P51 ~P51 (Gość)11.12.2014 18:24

Bo to marni kierowcy byli... Jeden ruszył na wczesnym zielonym, a drugi na późnym czerwonym ;-) Kultura na drodze - tylko tego zabrakło.

40


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat