metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Teresa Budzanowska ~Teresa Budzanowska (Gość)07.06.2013 22:36

Dziękuję Młodzieży, Nauczycielom i Dyrekcji Gimnazjum nr 4 w Piotrkowie Trybunalskim za wybór Teofila Budzanowskiego do prezentacji w IPN -jako" Nauczyciela Historii Prawdziwej". Mam nadzieję,że Młodzież Gimnazjum podzieli się swoim dorobkiem badawczym ze społecznością Piotrkowa. Z uznaniem ale i wdzięcznością za przypomnienie Niecodziennej Osobowości mojego ukochanego Dziadka - wnuczka Teresa

00


Teresa Budzanowska ~Teresa Budzanowska (Gość)07.06.2013 22:38

Dziękuję Młodzieży, Nauczycielom i Dyrekcji Gimnazjum nr 4 w Piotrkowie Trybunalskim za wybór Teofila Budzanowskiego do prezentacji w IPN -jako" Nauczyciela Historii Prawdziwej". Mam nadzieję,że Młodzież Gimnazjum podzieli się swoim dorobkiem badawczym ze społecznością Piotrkowa. Z uznaniem ale i wdzięcznością za przypomnienie Niecodziennej Osobowości mojego ukochanego Dziadka - wnuczka Teresa

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat