a ilu jest takich, którzy nie wiedzą, że są chorzy i dychają niby po papirosach??
Ile przeprowadzono testów w Piotrkowie. To są najważniejsze informacje w tej chwili. A jak jest 12 testów w Piotrkowie zrobionych z czego prawie połowa pozytywnych?. Panie Wojtysiak i Chojniak podawajcie rzetelne informacje bo Piotrkowianie to nie ciemny lud.
A co z tymi wszystkimi glutami co się szwendają po mieście? Powinni wychodzić tylko z rodzicami a tymczasem łażą po mieście sami nie wiadomo po co.
Czyli to nie koronawirus tylko choroby współistniejące-taka to choroba
Im mniej kontaktów, tym mniejsze ryzyko zakażenia. Aż tak trudno to zrozumieć? Siedzisz w domu na czterech literach, wychodzisz tylko do pracy i po najpilniejsze rzeczy do żarcia. Nie robisz nic, a i tak pomagasz służbie zdrowia i chronisz innych. Takie proste, że aż trudne.
Czy Wy nie widzicie, że na całym świecie jest gorzej a tylko u nas - w naszej Polsce - jest tak dobrze?? U nas koronawirus nie atakuje tak ludzi jak za granicą - czemu? Bo w maju muszą odbyć się wybory!!! U nas Eldorado!!!! Wszyscy umierają na co innego niż koronawirus, a testy... nie dla każdego (wiem z własnego podwórka). Dzięki takim działaniom Polska będzie miejscem, gdzie dzięki rządzącym ten wirus szybko będzie stłumiony ... do 10 maja :)) Piszecie - siedzieć na dupie - oczywiście, ale nikt nie myśli o tym co będzie po świętach. Czy doczytaliście nowe obostrzenia, które dają dyspensę na zgromadzenia od świąt w kościele? Już dziś wiedzą, że epidemia u nas będzie wygasać od 12.04.? Czytam, oglądam i oczy przecieram, jak nasz naród nabiera się na to wszystko.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!