Do gościa a nikt nie zmarł na zawał wylew w wypadku samobój tylko wirus ogarnij się a jak miał zapalenie płuc to zaraz wirus. Jeszcze trochę to zginie ktoś w wypadku ale stwierdza ze jakby nie był potrącony to i tak y zmarł bo miał koronawirusa puknij się w czolo
Światowo-koronawirusowego eksperymentu ciąg dalszy. Na jakiejś wyspie, w wielu krajach Europy, Los Angeles i w Polsce, ustawodawcy pracują nad radykalnym obniżeniem prędkości, podczas przemieszczania się pojazdami samochodowymi. No nieżle, niedługo jak przestaną wydobywać ropę, z powodu koronawirusa, przesiądziemy się na wozy drabiniaste, które sami będziemy musieli ciągnąć, bo Zieloni, razem z władzą nie pozwolą zaprzęgać do nich żadnych zwierząt pociągowych, z powodu koronawirusa.
Trochę jesteśmy też jednak beztroscy, na ulicach, w parku, sporo osób bez maseczek, nawet nie udają że je mają, po prostu demonstracyjnie ich nie noszą.
Jak to miło poczytać światłych ludzi z Piotrkowa. Cały świat jest w błędzie, niewiele ludzi umiera w Hiszpanii, we Włoszech itd. tylko Piotrków ostoją rozumu. Tak trzymać.
Jak to miło poczytać światłych ludzi z Piotrkowa. Cały świat jest w błędzie, niewiele ludzi umiera w Hiszpanii, we Włoszech itd. tylko Piotrków ostoją rozumu. Tak trzymać.
To nie wirus zabija tylko choroby które ludzie mają i na które się leczą teraz zamknięte przychodnie to nie ma kto ich zbadać złapią przeziębienie i nieleczone choroby dlatego taki skutek nie inaczej w Polsce nikt nie zmarł bezpośrednio przez wirusa nikt
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!