metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~PT ~~PT (Gość)02.02.2015 12:20

I znowu w budżecie znajdą się projekty, które powinno zrealizować miasto. A później dumnie się powie "no przecież obywatele chcieli". Przypominam - łatanie dziur i nowe chodniki należą do obowiązków miasta, nie budżetu obywatelskiego.

90


~PT ~~PT (Gość)02.02.2015 12:22

Nie dajcie ponownie zrobić się w balona.

40


:) ~:) (Gość)02.02.2015 13:18

A ja chcę latarnie na Sulejowskiej mam sobie iść do Karzewnika czy zrobić plan budżetu.... Nadmienię źe...... obiecanki cacanki a latarni od2007nie ma.....hmmm

40


sklave sklaveranga02.02.2015 13:34

Tak oto narodzie, rządzący serwują prawdę, szczerość i zaufanie. Zrobią właśnie tylko to, co chcą, a obywatele dostaną do wyboru teatr, tragifarsę, operetkę, albo kabaret. A gdzie tu miejsce na to prawdziwe życie? Odgrzewany kotlet. Budżet obywatelski! Ile w tym fałszu i obłudy! W Łodzi to zaledwie 1% wydatków miasta. I gdyby policzyć koszty obsługi tego "pomysłu" to przekroczą one kilkakrotnie wartość za jaką zostaną wykonane zgłoszone projekty przez obywateli. No ale obywatele będą teraz za cały budżet miasta odpowiadać a urzędasy mieć okazję do pobrania sowitych premii? Piotrków jest w szczęśliwej sytuacji ma wspaniałego prezydenta Krzysztofa Chojniaka któremu dobro miasta szczególnie leży na sercu. W 2013 roku według przyjętego bardzo dobrego budżetu wydatki miasta pierwszy raz w historii Piotrkowa przekroczyły 500 mln złotych. To tylko dzięki tak dynamicznemu rozwojowi miasta prezydent odniósł wielkie referendalne zwycięstwo. Zatem żaden budżet obywatelski jest niepotrzebny prezydent Chojniak wie najlepiej jak wydać pieniądze. Panie prezydencie tak trzymać. Powiem więcej zastał pan miasto zaniedbane, rozkopane a zostawi piękne, odbudowane.
Więcej na http://sklave.manifo.com/wiadomosci-lokalne

41


sklave. ~sklave. (Gość)02.02.2015 14:11

ja też

01


obs. ~obs. (Gość)02.02.2015 14:24

Budżet dla jednostki samorządowej jest tylko jeden. "Budżet obywatelski"...coż to za dziwoląg? Wiele miesięcy temu o tym wspomniałem. Chodnik ,wiata na przystanek. Ile przy tym dyskusji ,sporów ,złośliwości...biurokracji.

80


obs ~obs (Gość)02.02.2015 14:27

obst gemuse garten

00


ciekawy ~ciekawy (Gość)02.02.2015 18:57

Co na to doradca prezydenta z SLD ?

20


ares1 ~ares1 (Gość)02.02.2015 20:30

Najważniejsze że dietę się wzięło :)))

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat