Zawsze zatrzymuję się na stopie przed rondem i dlatego na tych pasach mam max 10 km/h albo mniej. Jakby kierowca miał nawyk zatrzymywania się przed stołem może do tragedii by nie doszło
ludzie zastanówcie się trochę ta kobieta co zginęła była czyjąś mama i babcią o swoich bliskich też tak będziecie pisać wyrazy współczucia dla rodziny.
czy na tym rondzie nie może być więcej patroli policji. jeżdżę tamtędy często , na stopie od strony Kopernika 10 procent kierowców się nie zatrzymuje
wychodźcie na pasy (nie oglądając się czy coś nadjeżdża) tak dalej.Najłatwiej zwalić winę na kierowców bo za kółkiem,a pierzy to święta krowa ostatnimi czasy
Wyjatkowy zbieg okolicznosci i zwyczajnie pech żeby akurat w tym czasie pojawił sie też samochód.Wiele jest fo ztobienia sama jesdnia to góry i doliny jedzie sie jak po gruzowisko .Po holere krawężniki sa tak wysoko chyba po to by ludzie sie potykali o nie .W tym mieście od czasu girka nikt nic nie zrobił by popraweic bezpieczeństwo a policja poluje tylko na mandaty taka jest rzeczywistość a do tego powinna interweniować w urzędzie miast odnosnie fatalnych chodników i dróg w miescie.Karać sie tylko potrafi Kowalskiego i nic wiecej
co to się dzieje ostatnio w tym tygodniu trzy potrącenia na pasach !!
kierowcy pamiętajcie nie jesteście na tym świecie tylko Wy !!
Skutki tragiczne - musiał nie dostosować prędkości. Zbliżał się do znaku "stop", powinien zwolnić.
Kobieta poprostu sie potknęła a specjaliści z forum piszą o przebudowie ronda...masakra.Może wywalić wszystkie krawężniki jeszcze by sie sytuacja nie powtórzyła?
To rondo powinno być wyłączone z użytku,ciężarówki się przewracały,przejazd grozi kalectwem,piesi giną przewracając sie przez dziury.
Kiedy wreszcie władze tego miasta ruszą dupy i zrobią tam porządek!!!!!!!!!!!!!
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!