metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Gucioooo ~Gucioooo (Gość)22.05.2013 14:19

Widzialem ja kiedys w Nowym Tomyslu, Pieknie :))

00


ramul ~ramul (Gość)22.05.2013 20:47

Widzę korzystne zmiany w tym klubie. Oby mniej pakerków i blachar a więcej fajnych imprez z normalnymi ludźmi. I bez pewnego człowieka w gronie zarządzających, bo to szło w dziwną stronę. Widzę, że się prostuje chociaż kryzys widac w każdym klubie. Życzę powodzenia nowym starym zarządzającym.

00


felix ~felix (Gość)23.05.2013 08:25

Niech się coś dzieje w tym smutnym jak p... mieście. Insomnia sie stara pyznajmniej od jakiegos czasu to widac. Zmiany widac.

00


Luna93 ~Luna93 (Gość)24.05.2013 11:07

Ja też ją widziałam ale w Czechach laska połykała ogień podpalała sobie ręce i świetnie tańczyła. Bywa też często w TV. Szkoda że nie mogę iść na tą imprę :(
znów jakieś smutne i nudne spotkanie rodzinne :/

00


lucyna ~lucyna (Gość)01.06.2013 14:32

A teraz nie zarządzają tam czasem dwóch facetów odpychających ludzi od siebie. jak tam byłam ostatnio to widziałam. siostrzenica moja ma 18lat i jest zadowolona z tego ,że zna zna właściciela, on gra- i że moze zawsze wchodzić z koleżankami do klubu. masakra jacy małolaci tam przychodza

00


Luiza... ~Luiza... (Gość)05.06.2013 12:54

Lepiej żeby chodzili tam, niż żeby pili piwo na ławce, albo siedzieli na różnych portalach.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat