W Woli Bykowskiej w tamtym roku wybudowano kolejny magazyn a obecnie jest budowany następny a ma powstać w tym roku jeszcze jeden. No i co z tego? Jak podnoszone są podatki. 0,25zł na paliwie, w planach podwyżka kosztów przeglądu aut o 25%, podwyżka cen energii elektrycznej. Dobra zmiana. nie ma co.
Kiedy ludzie zrozumieją, że prawdziwe pieniądze, prawdziwa kasa będzie wtedy, gdy powstanie jakiś zakład produkcyjny z polskim kapitałem, z siedzibą w Polsce, zatrudniający Polaków, a nie jakieś "centra logistyczne" zachodnich korporacji, które podatki płacą za granicą, wykorzystują Polaków jako tanią siłę roboczą, a przybyszów ze Wschodu traktują jak niewolników. Przecz z centrami logistycznymi, chcemy konkretnych inwestycji dla gminy, regionu i dla Polski!
A w Moszczenicy myślą racjonalnie i budują Moszczenickie Tereny Inwestycyjne przeznaczone dla firm głównie z branży IT, OZE, itp. Wreszcie powstaną miejsca pracy dla osób z wyższym wykształceniem i za normalne wynagrodzenia.
W Sulejowie?gdzie niby by go postawili chyba na Pilicy bo terenu w Sulejowie nie ma pod taką inwestycję.
Brawo Wolborz -nowe miejsca pracy dla ukraincow.Moze jeszcze uchodzcow przyjmiecie?
Do Witka masz rację Pan Burmistrz nie ma się czym chwalić jest śmieszny jak i cała jego świta Wolbórz potrzebuje młodych rządzących już dosyć układów i precz z radą gminną.Jak na razie mieszkańcy muszą sami się bronić a są mądrzy. Śmieszne magazyny!!!!!!!
Panie Burmistrzu, może ktoś z Urzędu zainteresuje się niby banalną ale ważną sprawą. Panowie z obecnej firmy wywożącej śmieci, nie stawiają koszy tam skąd je wzięli, ale na środku chodników lub tuż przy jezdni, bywa że kosze stoją tak do wieczora, utrudniając normalne korzystanie z chodników, ścieżek rowerowych, może także dojść do wypadku.
Czym się Pan Burmistrz chwali nowy magazyn dla Ukraińców już w tych nasi rzucają robotę i idą na Kaufland bo tu nie da się już zarobić nawet 2 tysięcy zł. Promowanie własnej osoby trwa wybory się zbliżają rzecz jasna . To pierwsza i ostatnia kadencja Pana Burmistrza Wolbórz to siedlisko Ukraińców po co oni są tu potrzebni? . Na to zgody społecznej nie ma i nie będzie a Polska musi wyjść z UE dla dobra naszego narodu
Niech wezmą duza świece i zaczna już szukać pracowników bo na obecna chwile dobrej opinii oni nie maja
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!