metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Piotrkowianin Piotrkowianinranga16.06.2013 22:14

"sapi" napisał(a):
Wszystko rozumiem tylko pojąć nie mogę dlaczego w szkole podstawowej nr 3 będą pierwsze klasy z ilością 29 osób. Jak nauczyc takie małe dzieci czytac i pisać? Czy Panie Prezydencie nie można stworzyc mniejszych klas-.

Za to na koncert Wodeckiego dla przyjaciół i znajomych pieniądze były. To kolejny dowód na to, że trzeba go odwołać ze stanowiska.

00


oli ~oli (Gość)17.06.2013 07:17

Czy dla których brakło pracy to członkowie PSL?

00


BLEKI BLEKIranga17.06.2013 13:55

a w blaszaku łyse pały tylko w pasjansa grają, taka prawda, taka sytuacja, wiem

00


kibic ~kibic (Gość)17.06.2013 17:35

gratuluję Starosto odwagi. ktoś musi porządek w oświacie robić, bo z tą karta nauczyciela to tragedia edukacyjna i ekonomiczna

00


taka ~taka (Gość)17.06.2013 21:01

a jakie jest inne wyjście , jak dzieciaków nie ma. do roboty do roboty, bo już innych pomysłów w starostwie i innych urzędach nie znajdą

00


tutaj tutajranga18.06.2013 02:32

"Piotrkowianin" napisał(a):
"sapi" napisał(a):
Wszystko rozumiem tylko pojąć nie mogę dlaczego w szkole podstawowej nr 3 będą pierwsze klasy z ilością 29 osób. Jak nauczyc takie małe dzieci czytac i pisać? Czy Panie Prezydencie nie można stworzyc mniejszych klas-.


Widocznie dyrektor/ka SP3 nie jest pieszczoszkiem prezydentusia. Bo w takiej SP8 to bywają klasy po 19 osób, z których ze czworo to dzieci narodowości romskiej i jako takie do szkoły nie chodzą z zasady. No, ale w SP8 derechtorem jezd Włodarczyk. To, co piszę jest do sprawdzenia. Jestem do dyspozycji prokuratury.

00


np ~np (Gość)20.06.2013 02:44

do ~znawca
W Wolborzu to normalka,że wiadomo.Mało było mobbingu,o którym niby nie wiedziała burmistrz? A raczej ,czy nie chciała wiedzieć? Znane są przecież niechlubne fakty,za które odpowiedzialny jest gospodarz gminy.Ciekawe za co otrzymała ten tytuł Fair Play....za manipulowanie...?

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat