metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)24.11.2023 08:28

Czy piesi dostali jakieś mandaty, czy tylko kierowcy?

90


Wika ~Wika (Gość)24.11.2023 10:20

Kiedyś pieszy wtargnął mi przed auto i doszło do uderzenia. Nie patrzył wcale zanim wszedł. Po prostu szedł i nagle skręcił na pasy, miał w łapach telefon i włączony "tryb nieśmiertelność". Ocknął się w szpitalu z połamanymi nogami. Chciał mnie oskarżyć że to moja wina. Na szczęście miałam kamerkę w aucie co potwierdziło moje wyjaśnienia na policji, że to jego wina. Policja uznała tak samo. Mi nic nie jest a gość ma problemy zdrowotne na własne życzenie. No bo po co patrzeć skoro "tryb nieśmiertelność działa" ? Kupujcie kamery i wtedy macie dowód

30


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)24.11.2023 11:07

Wsiąść się za kierowców co nie chcą przepuszczać pieszych na pasach

16


Lucek ~Lucek (Gość)24.11.2023 11:39

Raz się jest pieszym a raz kierowcą i punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

41


goœć_kierowca ~goœć_kierowca (Gość)24.11.2023 11:59

I mandaty za przechodzenie z telefonem w ręku...tak 1500(jak kierowca przed przejściem)

60


Wollf ~Wollf (Gość)24.11.2023 09:59

Panowie Policjanci może więcej kontroli Pieszych i Rowerzystów bo też łamią Przepisy Notorycznie nie tylko kierowcy !!!!!

130


Przystań umysły ~Przystań umysły (Gość)24.11.2023 11:21

A kiedy zlifdują prześcia co 100m z 3 pasmuwek

32


Pieszy ~Pieszy (Gość)24.11.2023 11:37

Pieszy nie musi się rozglądać przechodząc po pasach gdyż ma na nich pierwszeństwo a kierowca ma zachować w tym miejscu szczególną ostrożność i w razie potrzeby zatrzymać pojazd. Jak jedziesz przez skrzyżowanie autem i masz zielone to też jedziesz nie patrzysz czy jakiś inny pojazd nie wyjedzie ci z boku na czerwonym to jest ten sam standard. Mam pierwszeństwo więc idę

07


his. ~his. (Gość)24.11.2023 09:48

Bardzo fajnie ,że działają. A teraz cynicznie podpowiem gdzie te "działania" w Piotrkowie są najbardziej potrzebne. Nie odkryję kopalni złota ...ale przejście pieszych przy tzw. TPS -ie. Tam mówić złośliwie patrol policji stać powinien non stop przynajmniej w ramach czasowych nauki w tej szkole. Co ciekawe nikt ,dosłownie nikt nie potrafi znaleźć rozwiązania...Tylko czekać aż któremuś z kierowców /po paru minutach/ czekania puszczą nerwy a później zaczną się puszkiwania winnego....

90


Olo ~Olo (Gość)24.11.2023 19:43

Niech reagują na pieszych bo łażą jak święte krowy z telefonami w łapach ,a nie tylko nagonka na kierowców. 1000zl za gadanie na przejściu powinno być

71


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat