metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
nnn. ~nnn. (Gość)08.02.2023 15:22

Dawno ,dawno temu oglądałem film "Cud w Mediolanie". Fakt ,cuda tam były. Ale film "Cud w Piotrkowie .." no cóż właśnie się pisze scenariusz. A dlaczego". Ktoś? coś? chce ugrać? wygrać? za mniej więcej rok. Mieszkańcy Piotrkowa nie dajcie się ogłupiać. Nich ci co nam obiecują ostatnio zostanie zrealizowane choć w jednej czwartej a później sami postanowimy co dalej.

62


Gh ~Gh (Gość)08.02.2023 15:01

Czy remont obejmuje hodniki i nowe lamapy uliczne a morze kolejny bubel

51


Robson ~Robson (Gość)08.02.2023 16:10

Pnie Preztdencje kiedy zlikwidujecie zrzut nieczystości (maciejki salsy gówien itp)na ulPodole zrzut jest w ulicy cxy to nie hanba są takie dni że msciejka plynie ulica

31


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)08.02.2023 16:39

A dlaczego nie jest remontowana cała ul.Roosevelta ?tylko kawałek?

60


Furman ~Furman (Gość)08.02.2023 16:42

Jak zrobi pan Roosevelta to ma pan mój głos. A mój głos jest nie byle jaki.

50


XBA ~XBA (Gość)08.02.2023 17:28

Uważam, że rondo w tym miejscu to bardzo dobre rozwiązanie. Jeśli ktoś ma problemy z jazdą po rondzie niech się do szkoli. Ludziom w Piotrkowie Trybunalskim trudno dogodzić.

81


goœć_roman ~goœć_roman (Gość)08.02.2023 18:04

W końcu jakieś dobre wiadomości w tym roku. Droga w tym miejscu jest w kiepskim stanie, pod ziemią też jest chyba kiepsko, bo awarie wodociągu są tu dość częste. A rondo na WP/Kostromska to bardzo dobry pomysł, bo skrzyżowanie jest mało bezpieczne, zwłaszcza dla lewoskrętów jadących WP.

110


Jest ok. ~Jest ok. (Gość)08.02.2023 18:17

Zmieniam zdanie , panie Prezydencie będe głosował na pana. Pomyśl jeszcze o pracujących Emerytach którzy blokują miejsca pracy młodym mieszkańcom tego miasta.

35


stefan ~stefan (Gość)08.02.2023 20:16

no to jak będą robić tak szybko jak odcinek od wiaduktu do armii krajowej to znowu sie sporo działalnosci pozamyka na tym odcinku.

20


... ~... (Gość)08.02.2023 18:56

Po analizie i wychuchaniu... Co to analiza?

50


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat