metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
sklave sklaveranga06.10.2015 09:22

Szkoda że ze starostą nie doszło do spotkania. Przegraliśmy tę Polskę, oddaliśmy ją bandzie partyjnych cwaniaczków, biurew i kombinatorów, i tak jak spod obcych zaborów, tak teraz uciekamy spod własnego. Pozostawiając za sobą państwo beznadziejnie chore, kalekie, zadłużone po uszy i zalane lukrem propagandy sukcesu. Jeżeli mamy zostać w pełni sprawiedliwym państwem to musi skończyć się Trybunałem Stanu a raczej Trybunałem Ludowym. Tylko od kogo zacząć? Od Tuska? Może Buzka? A może Balcerowicza i Lewandowskiego? Jak głęboko to sięga i kiedy postanowiono zniszczyć polską gospodarkę i uczynić z Polski bezwolną kolonię. Foto na http://sklave.manifo.com/podobni

120


niezależny ~niezależny (Gość)06.10.2015 12:32

Ani PO ani PIS nie są sympatykami Piotrkowa Tryb. Do tej pory nic nie zrobiono z nowymi miejscami pracy ani z wykonaniem drugiej nitki drogowej z Piotrkowa do Sulejowa, tylko Artur Ostrowski o to walczył ale ani Radzisze
wska ani inni pozostali tego nie poparli.

65


śmieszek ~śmieszek (Gość)06.10.2015 14:06

Polityków i politykierów tego rodzaju w polskiej rzeczywistości jest pełno. Jak oni to robią ,że przekonują do siebie partyjnych wodzów ,że "jestem z wami na zawsze i nie puszczę was kantem jak mi będziecie niewygodni"? Ten pan to jeden z tego typu ściemniaczy.

70


Rycerz;-) Rycerz;-)ranga06.10.2015 15:44

Politycy w naszym kraju mają zero honoru,zmieniają poglądy w zależności od sytuacji to już nawet nie śmieszy żal tych ludzi .Pan Michał chyba myślał że jak zmieni fryzurę to nikt się nie kapnie :D

100


luzik luzikranga06.10.2015 09:55

Czy ten łysy ... pan nadal kocha faszystów i zbrodniarzy?

62


Zanzi ~Zanzi (Gość)06.10.2015 11:19

Cytuję:
Pani premier (...) jest charyzmatycznym przywódcą

Rany, dlaczego oni nie wstydzą się tak kłamać publicznie i pleść te dyrdymały? ;)

141


eeeee ~eeeee (Gość)06.10.2015 22:30

PIS/PO - jedno zło

30


Miodek ~Miodek (Gość)07.10.2015 00:50

Tu jest potrzebny ktoś kto wpędzi świnie do chlewu a bydło do obory!!!

30


ciekawe z kim będzie po wyborach ~ciekawe z kim będzie po wyborach (Gość)07.10.2015 07:17

ciekawe z kim będzie po wyborach

30


RodowityPiotrkowianin RodowityPiotrkowianinranga07.10.2015 09:53

I to jest naoczny dowód, że PIS od PO nie różni się niczym. Z PIS do PO, z PO do PIS. A głupi lud i tak głosuje i nabija im kasę do kieszeni :)

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat