metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)20.12.2023 07:53

Taniej by wyszło jakby wyciąć wszystkie krzaczory przy przejściach dla pieszych przy skrzyżowaniach wszystko co zasłania widoczność. Kolejny raz polecam wszystkim kierowcom jeździć 30 na godzinę po mieście, najlepiej w godzinach szczytu i przed świętami, wtedy pan prezydent zrozumie co znaczy głupota fotoradarów a nie budowanie bezpiecznych dróg i przejść dla pieszych

61


wystarczy  Arklatrs ~wystarczy Arklatrs (Gość)20.12.2023 08:32

troche chęci i umiejętności

20


Dzięki Donaldowi ~Dzięki Donaldowi (Gość)19.12.2023 15:33

Teraz odczujemy Praworządność i Konstytucję. Brawo Koalicjo

1112


Seba ~Seba (Gość)19.12.2023 19:46

No i myslą że ja bede jezdził tamtedy??

33


Ja ~Ja (Gość)19.12.2023 14:13

A co jeśli jakiś kierowca za szybko jedzie a drugi obok normalnie , i w momencie wyprzedzania fotoradar zrobi zdjęcie dwum kierowca?

103


Lov Pto ~Lov Pto (Gość)19.12.2023 22:39

Teraz na sulejów żądamy i 50km/h bo nie umieją jeźdić tylko zapierniczją

53


qwas ~qwas (Gość)20.12.2023 17:18

Przecież zaraz są światła gdzie trzeba zwolnić. Mogli zrobić że zmienia się na czerwone jak przekroczymy prędkość i zieloną falę.

50


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)21.12.2023 20:47

Poniatów też otrzymał taki sam

30


a1co ~a1co (Gość)19.12.2023 16:14

W większości miast panuje tendencja do upłynnienia ruchu: 1. Tworzy się kładki dla pieszych, przejścia pod ziemne. 2. Minimalizuje się liczbę przejść z sygnalizacją na żądanie. 3. Przebudowuje się niebezpieczne skrzyżowania w celu poprawy bezpieczeństwa. 4. Zwiększa się bezpieczeństwo poprzez oświetlenie energooszczędne LED lub wycinkę przeszkadzającej roślinności. A w tym czasie w Piotrkowie .... Niebezpieczne skrzyżowania się dostosowuje kamerami - super pomoże. Oświetlenie wymienione wyłącznie tam gdzie jest całe skrzyżowanie przebudowane pozostałe odcinki dróg lampy rtęciowe, sodowe lub brak - super astygmatycy czują się jak w cyrku. Niebezpieczne miejsce walniemy fotoradar zamiast przebudować - ekstra idea. I najlepsze tylko w Piotrkowie trasa W-Z łatwiej na Wierzeje z Dworskiej dojechać autostradą niż przez Miasto bo nastawiano tyle bezpiecznych przejść dla pieszych na żadanie, że już szkoda w auto w siadać. Gratulację wiem, że najlepiej nic nie robić bo wszyscy narzekają ale zielona fala na światłach w Piotrowie nie działa. Z pozytywnych rzeczy należy zaliczyć lekkie zmiany w organizacji ruchu na niektórych skrzyżowaniach ale Narutowicza jest dalej zamkniętą i niewykorzystaną arterią itd. itd.

195


Ja ~Ja (Gość)26.12.2023 17:49

Chcecie ratować ludzi to niech sanepid zacznie badać żywność w marketach.

12


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat