metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Witek z Atlantydy ~Witek z Atlantydy (Gość)24.10.2022 23:13

Podobno w Polsce ma nie byc zimy. W kalindarzu mo byc dwa razy wiosna i dwa razy lato...tak zadecydowali na Nowogrodzkiej.

41


innedoswiadczenia ~innedoswiadczenia (Gość)24.10.2022 12:47

Dlaczego fake newsy proszę Pana? Był węgiel błoto, węgiel niepalny, węgiel z malowanych kamieni, węgiel z siarką. Ma Pan zapewnienie ale węgla jeszcze Pan nie widział. My jako Polacy też mieliśmy już różne zapewnienia od rządu a jak z ich realizacją to widać. Miały być pieniądze z KPO, miał być tani gaz bo zbiorniki pełne, miał być tani prąd, mieli być lekarze, miało być węgla na 200 lat a nie ma na dwa miesiące, miało być ekologicznie a drzewa tną na potęgę, wiatraków budować nie można a pieniądze z emisji niewiadomo gdzie są, miała być elektrownia w Ostrołęce a jest minus 2 miliardy, dzieci poczęte miały być chronione ale tych już urodzonych ale chorych nie ma kto ze szpitala odebrać (tu polecam zainteresować się obrońcom życia, Filipek od 3,5 roku w gdańskim szpitalu, Franio przebywa w warszawskim szpitalu). Czemu Pan jest taki pewny, że Pan dostanie węgiel dobry, może polski (?) a reszta to fake newsy? Oczywiście mam nadzieję, że węgiel do Piotrkowa popłynie szerokim strumieniem, kamienny nie brunatny, polski nie australijski, tego mieszkańcom życzę, pozostałym by mieli czym oddychać a Panu rzecznikowi niedyskredytowania informacji i większej elastyczności bo jak widać rzeczywistość zaskakuje mimo najszczerszych chęci

174


Hmmm ~Hmmm (Gość)24.10.2022 14:36

Na zewnątrz temperatury jeszcze dość wysokie, a wieczorem i rano już czuć pierwsze powiewy palonych paneli, mebli i gumy...
Zimą nie będzie widać czubka nosa...

91


...... ~...... (Gość)25.10.2022 06:34

Polska ma węgla na 200 lat...

70


emeryt ~emeryt (Gość)24.10.2022 22:40

Do EP (Gość): ja wypraszam sobie takie uwagi w stosunku do mnie. To co napisałem to jest oczywista oczywistość, którą potwierdza większość mieszkańców miasta Piotrkowa Trybunalskiego. Zachowanie władz miasta w tej sprawie i w innych aby pomóc swoim mieszkańcom jest dobrze znane. Ci wszyscy w tym ty także nie mając argumentów merytorycznych potrafisz tylko obrażać. Wstyd.

42


ciekawe ~ciekawe (Gość)25.10.2022 09:16

ciekawe jak będzie to rozwiązane w przypadku dwóch rodzin w budynku jednorodzinnym z dwoma piecami węglowymi. Już na dodatku węglowym jedna rodzina była stratna, bo się nie należał (pomimo dwóch oddzielnych źródeł ogrzewania!). Czy teraz też tak będzie, że jedna rodzina kupi taniej, a druga będzie ponownie stratna, bo kto pierwszy ten lepszy?

60


politolog ~politolog (Gość)25.10.2022 10:51

Samorządy powstały po to aby pomagały swoim mieszkańcom. One są nie tylko po to aby podwyższać diety radnym i zarządowi miasta. Zakres działania samorządów określa ustawa.

22


Sekretarz ~Sekretarz (Gość)24.10.2022 18:25

Naród chce czerwonej gwiazdy krzyczy więc komuno wróć!!!!

45


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)25.10.2022 01:00

Latami miasto sprowadzało węgiel do ciepłowni, mają swoją bocznicę, mają plac. Nie jest to problemem żeby już dziś węgiel był i mógł być sprzedawany. Tylko trzeba to trochę dobrej woli a nie czekać do świąt żeby w wigilię ludziom powiedzieć że mogą sobie kupić węgiel. Urząd Miasta bardzo nie lubi mieszkańców

55


Górniczy ~Górniczy (Gość)25.10.2022 14:43

Jestem górnik z kopalni Bytom i się pytom czy łatwo jest zostać bandytom?

11


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat