metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
go?ć_obywatel ~go?ć_obywatel (Gość)30.01.2024 20:30

Prezydenci miast powinni byc wybierani na maksimum 2 lata (zeby nie bylo czasu na lenistwo) a ich obietnice wyborcze spisywane notarialnie...jako umowa Prezydent-Obywatele... I w razie niespelnienia tych obietnic mieliby zarzut Oszustwa.

61


termit ~termit (Gość)30.01.2024 18:52

Prezydentem miasta nie powinna zostać osoba, która bardziej będzie dbała o swój wygląd, jak o miasto!?

74


PO to dno. ~PO to dno. (Gość)30.01.2024 20:26

Mało mnie to obchodzi. I tak na niego nie zagłosuję.

42


Zalesicka street ~Zalesicka street (Gość)30.01.2024 22:06

Jeszcze nie wiem na kogo zagłosuję ale wiem na kogo na pewno nie zagłosuję. Czas przewietrzyć UM, wystawić świeżego gospodarza i odświeżyć radę miasta (wraz z przewietrzeniem ciepłych posadek w spółkach miejskich).
Wystsrcxy już tej developerki, wiecznej rewitalizacji starówki/ podzamcza i budowy kolejnych marketow... może w końcu jakiś przemysł, inwestorzy, turystyka i nowe technologie?

64


Meme ~Meme (Gość)30.01.2024 23:15

PimSzczerze, jak mam głosować od kogoś z Tuska, to wolę Chojniaka. Mimo to wolę nową twarz niż ciągle te same.ch na sali

47


Sasiad ~Sasiad (Gość)30.01.2024 23:28

Uważam, że ciekawym kandydatem będzie Mariusz Staszek. Jest współwinny tylu kadencji obecnego prezydenta, ale może będzie wiedział jak go pokonać?

47


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)31.01.2024 07:05

Mam nadzieję że nie Pani Marlena do KO nic osobiście nie mam ale na nią nie zagłosuje

93


wahacz ~wahacz (Gość)31.01.2024 07:56

Ja się ciągle biję z myślami, gdybym miał wybierać między Panią Terą i Panią Wójcik jako kandydatkami na Prezydenta to na kogo postawić ? Pomóżcie bo cały czas się waham.

23


Nozyczki ~Nozyczki (Gość)31.01.2024 08:13

Już widać jak PO broni Chojniaka. Za fanty to nawet swoich wytną.

32


? ~? (Gość)31.01.2024 08:18

Nikt z obecnie zasiadających w Radzie Miasta nie dostanie ode mnie głosu w nadchodzących wyborach. Oni wszyscy są winni obecnego upadku miasta. Pora na kogoś młodego z zewnątrz tej kliki, z pomysłami i energią, nieważne z której partii.

32


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat