metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gonia29 ~gonia29 (Gość)05.09.2013 22:25

"Donaldino" napisał(a):

A propos wydania pieniędzy na referendum, to pieniądz w ruchu jest wartościowszy niż ten w skarpecie. Przynajmniej członkowie komisji wyborczych dorobią sobie extra, bo mają nie zaplanowane dochody .

00


Luca ~Luca (Gość)05.09.2013 22:29

zostanę w domu 15 września, frekwencja nie przekroczy 3%

00


gonia29 ~gonia29 (Gość)05.09.2013 22:32

"lex" napisał(a):

Chojniak, jak Chojniak, najgorsze są działania grupy trzymającej władzę w naszym mieście. Oni w swoich prywatnych wypowiedziach pod wpływem alkoholu mają się za właścicieli tego miasta, traktując mieszkańców jak maszynki do głosowania, które trzeba naoliwić przed wyborami, a potem mają nas za nic. W białych rękawiczkach robią skok na kasę miejską. Piotrków - nasze miasto, to ich prywatny folwark.

00


ciekawostka ~ciekawostka (Gość)05.09.2013 23:09

"manipulation-UM" napisał(a):
~manipulation UM (Gość)
1 godzina temu, 21:43
"Jehowce-mnie-naszly" napisał(a):
Ale jaja . Po południu dzwonek , otwieram , stoją dwie kobity , takie ni to straganiary ni to przekupy , babole w każdym razie , ani młode ani stare , grube, niezadbane , brzydkie , tu obwisłe , tam wystaje i zawadza , a gadane mają jak Jehowce ! Smród na klatce perfum a la ruska wycieczka przyjechała... bleeee
I wciskają te babole po ulotce . Biorę bo inaczej sobie nie pójdą precz, ale te szpony - bllleeee nie wiedzą co to manicure , a jedna kulosa pcha między drzwi a drzwi, brrrnie łapska spocone - Patrzę - - no tak Jehowce , bo takie kolorowe radosne i nierzeczywiste obrazki ludzi na tych kartkach , bardziej rysunki niż zdjęcia tzn . przeszczęśliwa rodzinka z dziećmi , mama-tata-córcia-synek jak w pełni szczęśliwości już w raju . po śmierci po zmartwych wstaniu
Patrze noo ale jaja mówię wam, a tam napisane NIE IDZIEMY NA REFERENDUM!
No czy oni są normalni? Kto przy zdrowych zmysłach chodzi po domach i wciska, że NIE idzie? A po chusteczka to komu wiedzieć? No gdyby jeszcze było napisane, że IDĄ, ale że NIE idą??!! Chorzy ludzie.
Chyba sexu im brak...............
U mnie też wczoraj podobne mochery były. Emerytki Mówiły, że płacą im 6 PLN/ha za to łażenie po blokach.
cytat

A co możecie innego napisać? Trzeba tylko szkalować ile się da.Jak PIO wydało tego kłamliwego szmatławca to było ok? ale jak atakowani przystąpili do obrony to już nie jest fajnie co? Ciekawe co jeszcze wymyślicie do 15 września? Mam nadzieję,że prawda się wybroni

00


castro ~castro (Gość)05.09.2013 23:12

Nierób wreszcie coś zrobi,pójdzie na referendum-brawo

00


castro ~castro (Gość)05.09.2013 23:15

zapomniałem dodać,że pójdzie w stroju opoczyńskim,którego już tak dawno nie ubierała

00


castro ~castro (Gość)05.09.2013 23:16

zapomniałem dodać,że pójdzie w stroju opoczyńskim,którego już tak dawno nie ubierała

00


castro ~castro (Gość)05.09.2013 23:16

Nierób wreszcie coś zrobi,pójdzie na referendum-brawo

00


nelli ~nelli (Gość)05.09.2013 23:23

"Jehowce-mnie-naszly" napisał(a):
Ale jaja . Po południu dzwonek , otwieram , stoją dwie kobity , takie ni to straganiary ni to przekupy , babole w każdym razie , ani młode ani stare , grube, niezadbane , brzydkie , tu obwisłe , tam wystaje i zawadza , a gadane mają jak Jehowce ! Smród na klatce perfum a la ruska wycieczka przyjechała... bleeee
I wciskają te babole po ulotce . Biorę bo inaczej sobie nie pójdą precz, ale te szpony - bllleeee nie wiedzą co to manicure , a jedna kulosa pcha między drzwi a drzwi, brrrnie łapska spocone - Patrzę - - no tak Jehowce , bo takie kolorowe radosne i nierzeczywiste obrazki ludzi na tych kartkach , bardziej rysunki niż zdjęcia tzn . przeszczęśliwa rodzinka z dziećmi , mama-tata-córcia-synek jak w pełni szczęśliwości już w raju . po śmierci po zmartwych wstaniu
Patrze noo ale jaja mówię wam, a tam napisane NIE IDZIEMY NA REFERENDUM!
No czy oni są normalni? Kto przy zdrowych zmysłach chodzi po domach i wciska, że NIE idzie? A po chusteczka to komu wiedzieć? No gdyby jeszcze było napisane, że IDĄ, ale że NIE idą??!! Chorzy ludzie.
Chyba sexu im brak...............

Jaja to dopiero mogą być jak się piotrkowianie wściekną i wystawią PIO rachunek za to całe referendum.Gdyby zapłacili z własnej kieszeni to nie szastaliby tak słowem ,,demokracja,,

00


felix ~felix (Gość)05.09.2013 23:25

Pani poseł niech już skończy tę karierę i niech się nie kompromituje.Żenada

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat