metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mamrot ~mamrot (Gość)11.09.2013 18:52

"zaufana" napisał(a):
Piotrków rozwija się pod względem kulturalnym, gospodarczym na wysokim poziomie. Tak trzymać!!!


prawie jak Las Vegas,niedługo przegonimy Kleszczów,hahaha.

00


wnuczek z Wermachtu ~wnuczek z Wermachtu (Gość)11.09.2013 18:54

"97300" napisał(a):
Wszyscy którzy popierają pana Chojniaka w niedzielę niech zostaną w domu. Matusewiczowi mówimy zdecydowanie NIE!


Ja wohl heer Macierewicz !

00


Obserwator DWA ~Obserwator DWA (Gość)11.09.2013 18:56

I mój głos oddany na Panią w ostatnich wyborach był OSTATNI. Jak widzę popiera Pani referendum,zeby było ważne, nie patrząc obiektywnie ile POZYTYWÓW w naszym mieście się w ostanich latach pojawiło. I z PEWNOSCIĄ NIE JEST TO ZASŁUGA POSŁANKI RADZISZEWSKIEJ.

00


budowlaniec ~budowlaniec (Gość)11.09.2013 18:57

"co-tu-zrobic" napisał(a):
Poradzcie prosze,ciągle spada mi pomidor z kanapki, jak go umocować, żeby nie spadał? Masłem posmarowałem bułkę, ale to nic nie dało.


użyj blachowkrętów albo pianki montażowej.

00


zaufana ~zaufana (Gość)11.09.2013 19:01

A co Radziszewska zrobiła dla Piotrkowa??? Popieram inicjatywy pana Chojniaka!!!

00


botato ~botato (Gość)11.09.2013 21:45

Nietrudno się domyślić, jaka piana dzisiaj wyszła na usta Chojniakom, Staszkom, Błaszczyńskim, Czajkom, Munikom i jak reszcie tej kompanii kopary opadły! Gdy przygotowywali oni ten swój nędzny paszkwil antyreferendalny Wieści Trybunalskie, to jeszcze o tym nie wiedzieli, bo w tym szmatławcu na ten temat ani słowa. Oto bowiem w dzisiejszym Tygodniu Trybunalskim (11 września) na str. 2 zamieszczona jest odezwa do mieszkańców Piotrkowa z apelem o udział w niedzielnym referendum 15 września.
Bardzo ciekawe, bo podpisanych jest pod nią 5 zupełnie nowych nazwisk:
Adam Banaszczyk prezes Emersona, 69 na liście najbogatszych Polaków tygodnika Wprost za rok 2012,
Bronisław Brylski radny SLD
Jan Dziemdziora radny SLD
Andrzej Czapla b. wiceprezydent Piotrkowa, wiceprezes WFOŚiGW w Łodzi
Elżbieta Radziszewska poseł na Sejm RP
a oprócz tego:
Andrzej Pol b. prezydent
Waldemar Matusewicz b. prezydent
Tomasz Sokalski radny niezrzeszony
Witold Maćkowiak przedsiębiorca
Katarzyna Gletkier PIO
Aleksandra Rozpędek PIO
Marcin Pampuch PIO

00


solar ~solar (Gość)12.09.2013 00:14

"botato" napisał(a):
Nietrudno się domyślić, jaka piana dzisiaj wyszła na usta Chojniakom, Staszkom, Błaszczyńskim, Czajkom, Munikom i jak reszcie tej kompanii kopary opadły! Gdy przygotowywali oni ten swój nędzny paszkwil antyreferendalny Wieści Trybunalskie, to jeszcze o tym nie wiedzieli, bo w tym szmatławcu na ten temat ani słowa. Oto bowiem w dzisiejszym Tygodniu Trybunalskim (11 września) na str. 2 zamieszczona jest odezwa do mieszkańców Piotrkowa z apelem o udział w niedzielnym referendum 15 września.
Bardzo ciekawe, bo podpisanych jest pod nią 5 zupełnie nowych nazwisk:
Adam Banaszczyk prezes Emersona, 69 na liście najbogatszych Polaków tygodnika Wprost za rok 2012,
Bronisław Brylski radny SLD
Jan Dziemdziora radny SLD
Andrzej Czapla b. wiceprezydent Piotrkowa, wiceprezes WFOŚiGW w Łodzi
Elżbieta Radziszewska poseł na Sejm RP
a oprócz tego:
Andrzej Pol b. prezydent
Waldemar Matusewicz b. prezydent
Tomasz Sokalski radny niezrzeszony
Witold Maćkowiak przedsiębiorca
Katarzyna Gletkier PIO
Aleksandra Rozpędek PIO
Marcin Pampuch PIO

Nie wiem dlaczego miały kopary im opaść??? To nic nowego,znam te nazwiska i z niczym dobrym się nie kojarzą.Byłoby dopiero zdziwienie gdyby poparli Chojniaka.Po tych osobach nic innego nie można się spodziewać,więc to żadna niespodzianka.Nie masz z czego się cieszyć,masz stare wiadomości.Nie wiem,czy taki jak Ty zdaje sobie sprawę co się stanie jeżeli nawet uda się Wam Chojniaka odwołać? Wejdzie Komisarz na rok,wszystkie inwestycje w mieście będą zablokowane,wnioski do UE również i to będzie Was cieszyć?

00


~ do botato ~~ do botato (Gość)12.09.2013 00:19

Komuchów dziś nikt nie słucha,pani poseł też nie za jej permanentną hipokryzję .Muszę wysłać ten Tydzień Trybunalski Tuskowi,ciekawe co On na to?

00


ciekawostka ~ciekawostka (Gość)12.09.2013 00:22

W pewnych kręgach mówi się,że pewien bogaty biznesmen dał niebotyczną kwotę na te paszkwile referendalne,ciekawe jaki ma w tym interes???

00


FAKT ~FAKT (Gość)12.09.2013 00:27

Pani Radziszewska powinna odejść do lamusa,dlaczego nikt Jej nie rozliczy z tego co zrobiła dla Polaków, dla Piotrkowa w szczególności? I Ona ma tupet odwoływać Prezydenta? Nie jeden raz usłyszała co o Niej się myśli,zero wstydu,spływa jak po kaczce

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat