metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
epi ~epi (Gość)12.12.2014 00:10

oj sie narobilo...nie wiedzialem ze epi to takie zagrozenie na piotrkowskich ulicach.piotrkow niczym warszawa... chyba na rower sie przerzuce...

12


eop ~eop (Gość)12.12.2014 07:35

..kierowca ep.. d,,,, to cie niedorobił i teraz piszesz tutaj bzdury

21


mieszkanka P-owa ~mieszkanka P-owa (Gość)12.12.2014 07:57

~kierowca EP (Gość)
"popraw-sie" napisał(a):
tylko ja w tym roku miałem trzy kolizje z kierowcami EPI i wszystkie z ich winy.A tak po za tym widzę ich kulturę jazdy jak np. MZK, PKS czy BUS rusza z przystanku i zaden ich nie chce puścić gdzie powinien! !!! Miałeś nie samowitego pecha. Chyba też nie jesteś idealnym kierowcą!!!

22


wzw ~wzw (Gość)12.12.2014 08:52

jestem z piotrkowa i szkoda slow na teksty ep epi. zawinil czlowiek a nie pochodzenie z kad jest piotrkow wcale nie jest takim wielkim miastem wiocha taka sama jak inne ludzie z piotrkowa tez jezdza jak niedorozwoje

91


gośc 21 ~gośc 21 (Gość)12.12.2014 08:59

"mieszkanka-Powa" napisał(a):

Widocznie pehowa jestes ,ja nie krytykuje nikogo kto jakim kierowca jest .powiem ogolnie ,ze łódzkie to brak kultury i hamstwo ,ja troche po kraju jeżdżę na codzień i musze przyznac ,ze tyłko tu taki brak uprzejmości dla innych uzytkowników drogi ,malo to razy mialem sytuacje gdzie na trzeciego sie wpychaja bo ma jeden z drugim szybsze auto a jazda na czerwonym w Piotrkowie to norma i nie ma sie co dziwić ,ze sa kolizje tak jak ta wczoraj na Kostromskiej Słowackiego .Miłego Dnia

20


abc ~abc (Gość)12.12.2014 09:17

"kierowca-EP" napisał(a):

Do kierowca EP
Stawianie w zdaniu więcej niż jednego wykrzyknika kwalifikuje Cię do przeprowadzenia badań psychiatrycznych.

31


as ~as (Gość)12.12.2014 12:01

EPI = wiocha

26


Piotrkowianin Piotrkowianinranga12.12.2014 12:36

Dlaczego zasłoniliście numer rejestracyjny samochodu EPIjaka?

45


do LUQ ~do LUQ (Gość)12.12.2014 13:58

Nie wszyscy mają pola ,na wsi mieszkają normalni ludzie to ze maja gospodarstwo to są inni ? Epi czy ep to Ci sami ludzie tylko czasami czy miastowych czy nie strzela głupota i wsiadają po pijaku . A w Piotrkowie , Tomaszowie czy innych miastach nigdy nie zlapali pijanego kierowcy ... no właśnie wszędzie znajdzie się debil który jeździ po pijaku nie zależnie od zamieszkania .

110


Exploit ~Exploit (Gość)12.12.2014 15:49

"LUQ" napisał(a):
wiadomo EPI. Jeżdżą tak jak by jeździli po swoim polu. Jeździć i parkować nie potrafią.

http://www.epiotrkow.pl/news/Kolizja-na-skrzyzowaniu-Slowackiego--Kostromska,20772 Jak widać EP wcale nie lepszy... Tak w EPI jak i w EP, orłów nie brakuje więc wytykanie sobie na wzajem niczego tu nie zmieni...

60


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat