metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Gordon ~Gordon (Gość)12.12.2023 19:40

Wstyd mi za tych, którym nie jest wstyd za Brauna.

139


mnopr ~mnopr (Gość)12.12.2023 18:22

Księże biskupie przywraca ksiądz wiarę w kościół instytucjonalny. Reakcja księdza nie pozostawia wątpliwości w to, że zachowanie Brauna jest podłe i niegodne Polaka i katolika.

119


ech ! ~ech ! (Gość)13.12.2023 12:46

Spokojnie. Włos z głowy Braunowi nie spadnie. Odegrał swoją rolę. My Polacy przynajmniej od 200 lat jesteśmy poddawani manipulacjom, napuszczani jedni na drugich, podpuszczani do powstań, które były w interesie innych, okradani z wypracowanego majątku, a w ostatnim trzydziestoleciu także zachodzi depopulacja i rozpędzeniu po świecie. Niestety ubywa nas w zastraszającym tempie i starzejemy się jako społeczeństwo. Przypominam to pod tym strasznym radzieckim reżimem przybyło nas przez 40 lat 14 mln i byliśmy jednym z najmłodszych społeczeństw w Europie. Gdyby PIS nie wprowadził tego święta do parlamentu i pałacu prezydenta to zapewne nie byłoby tego zajścia.

82


wstyd ~wstyd (Gość)13.12.2023 11:04

Nie jest mu wstyd jak wpuszczał do kościołów po 5 osób w Wielkanoc największe święto dla chrześcijan-katolików, broniswoich, już przejelikościółChrystusowy w Polsce.

103


Ar2r ~Ar2r (Gość)13.12.2023 13:56

Stanisław Ulam, Jan Kiepura, Henryk Wieniawski, Stanisław Lem, Jan Brzechwa, Krzysztof Kamil Baczyński, Gustaw Herling Grudziński, Morawiecki.....sławni Polacy o korzeniach żydowskich.
Protestanci, Ewangelicy, Żydzi, Katolicy, Prawosławni, Muzułmanie....to przecież są Polacy wielu wyznań. Dlaczego tak trudno zachować szacunek dla innych...
A teraz zagwozdka - czy w stacjach krwiodawstwa i szpitalach powinni pytać o wyznanie i pochodzenie?

91


Jasiu Niezgoda ~Jasiu Niezgoda (Gość)12.12.2023 23:34

A co w ogóle robią te świece chanuka w polskim Sejmie, ja się pytam?

247


Pytam ~Pytam (Gość)12.12.2023 19:03

Wstyd mi za tę hucpę, która urzadzono w sejmie zapalajac te świece. Czy to juz kneset? Za ciebie ryś też. Co na to, ta,, świecka "lewica?

2212


Polak europejczyk ~Polak europejczyk (Gość)13.12.2023 10:50

Czy w izraelskim parlamencie jest odprawiana mszą katolicka sej nie jest do takich impres sejm powinien być świecki a nie zydowski

125


Moher ~Moher (Gość)13.12.2023 11:28

Zbrodnie przez zydow na Palestynczykach czy to holokaust?

172


Ot co ~Ot co (Gość)12.12.2023 18:37

Mi jest wstyd za rysia. Sejm to nie synagoga, ani nie kneset. Gdyby zrobił to w synagodze, sam bym go poępił. Moim zdaniem zaprowadził elementarny porządek.

3821


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat