metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
sklave sklaveranga23.10.2014 08:42

Na Chojniaka to bym poszedł. Oczywista oczywistość na wykład. No ale prezydent Chojniak boi się jak ognia spotkań z mieszkańcami. Może to i słuszna taktyka bo po co mu poznać prawdę co o nim mówią. Widocznie jest już tak pewny że wygra albo jest mu wszystko jedno.
Bujak wyborczy. Siedmiu wspaniałych. Więcej na: http://sklave.manifo.com/foto-szopka

111


PZPR ~PZPR (Gość)23.10.2014 08:46

13.30 ...czyli wykłady znowu dla bezrobotnych? kto to wogóle tak organizuje żeby ludzie nie mogli przyjść

90


uśmiechnięta na samą myśl ~uśmiechnięta na samą myśl (Gość)23.10.2014 09:14

"sklave" napisał(a):


Wydaje mi się, że wszystko jedno mu nie jest raczej jest pewny, że wygra. Ty byś zrezygnował z takiej skarbonki do której wkładają wszyscy mieszkańcy a korzysta jeden? :)

90


rozbieżność_interesów ~rozbieżność_interesów (Gość)23.10.2014 13:13

Dlaczego redakcja informuje o tego typu wydarzeniach, dzień przed, albo jeszcze krócej przed jego rozpoczęciem ? Czyżby rozbieżność interesów ?

41


? ~? (Gość)23.10.2014 13:29

Z chęcią posłuchałbym co mają kandydaci do powiedzenia, ale na boga, jeśli chcecie przemawiać do mieszkańców to niech to będzie o godz. 18.00.

60


shocking black ~shocking black (Gość)23.10.2014 14:33

"osmy-Pasazer" napisał(a):
Czy Kurczyna w ramach wykładu wyjaśni, jak się nie przylepić z brudu w minibusie?


Kurczyna wykładowcą? Koniec świata, pora umierać!

63


sf ~sf (Gość)23.10.2014 14:33

Mam pomysł na nazwę tego cyklu wykładów: Kongres futurologiczny. To nie moje, to z Lema.

70


domino ~domino (Gość)23.10.2014 14:58

A ja się chciałem zapytać organizatorów dlaczego nie zaprosli wszystkich kandydatów? Wiem o tym od ludzi z uniwersytetu.

31


do Domino ~do Domino (Gość)23.10.2014 16:31

Władze UJK zaprosiły wszystkich, ale większość odmówiła, bo NIE MA ODWAGI spotkać się z mieszkańcami miasta...

102


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat