metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Marcin z PT ~Marcin z PT (Gość)09.03.2015 07:50

Wielki zaszczyt i pewnie wielka trema występując w reprezentacji Polski. Debiut masz już za sobą, teraz już będzie tylko lepiej. Gratulacje i powodzenia dalej.
Do "ego" - Ty jesteś dno, że piszesz takie głupoty i nie masz kompletnie pojęcia o sporcie

82


ego ~ego (Gość)08.03.2015 22:19

jednym słowem dno

18


Marcin z P.T. ~Marcin z P.T. (Gość)09.03.2015 23:06

Gratulacje Kamil! Super, że pniesz sie do góry i reprezentujesz nasz kraj. Debiut jest zawsze trudny. I nie przejmuj się głupimi wpisami niektórych. Gratulacje

32


takito ~takito (Gość)09.03.2015 23:51

Czy Wy nie przeginacie z tym Majchrzakiem? To już porażki w jego przypadku urastają do wielkich sukcesów? Więcej umiaru i rozsądku szanowni kibice bo jak to mówią starzy górale...." i kota można zagłaskać na śmierć"

32


ja też z PT ~ja też z PT (Gość)10.03.2015 08:30

Tu nie chodzi o porażkę, tylko powołanie. Na wielu polskich tenisistów to właśnie Kamil był w czwórce turniejowej.I to jest wielki sukces, czy to komuś się podoba czy nie. A że debiut jest trudny to inna sprawa.Mecz oglądałem i grał dobrze,tamten może był mniej spięty.Powołanych było TYLKO 4 najlepszych zawodników w Polsce:Janowicz,Kubot,Majchrzak i Matkowski.Być wybranym do tego grona to zaszczyt.Tak trzymaj Kamil

32


ciekawski ~ciekawski (Gość)10.03.2015 12:21

Czy pan Kamil Majchrzak reprezentuje Piotrków Trybunalski czy inne miasto?

10


januszek ~januszek (Gość)11.03.2015 09:04

Gratuluję i życzę dalszego rozwoju.

20


starszy ~starszy (Gość)12.03.2015 13:58

Kamil rób swoje, a dojdziesz do celu. Nie od razu zostaje się mistrzem. Psy niech szczekają, a Twoja karawana sdportowa jedzie dalej ku sukcesom i zadowoleniu kibuców.

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat