metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Jarosłew ~Jarosłew (Gość)29.11.2014 17:12

Za rok zgłaszam budowę otwartego basenu jak kiedyś na Piomie albo Żwirkach .

91


obywatel miasta ~obywatel miasta (Gość)29.11.2014 19:02

A co ze skwerem i placem zabaw dla dzieci przy Próchnika obok MOPR? Jak widać prezydent Kacperek i pełnomocnik prezydenta ds. rodziny Marek Krawczyński tak się zapędzili, że o tym zapomnieli. No cóż. Ja też pamiętam i dlatego cieszę się, że i Chojniak i Kacperek nie będą mieli wiele do powiedzenie w tej kadencji.

31


2014 ~2014 (Gość)29.11.2014 19:37

narescie moze zrobia cos na cyklodrium bo stoi tak to puste i niszczeje az szkoda takiego placu

21


Ktr ~Ktr (Gość)29.11.2014 19:44

Proponuje tor kartingowy :)

31


sld ~sld (Gość)30.11.2014 00:33

Obywatel za rządów Chojaka może bez przeszkód zagłosować tylko za swobodnym oddaniem moczu. Wszystko już dawno jest ustalone. Czysta propaganda Chojaka. Czytajcie Fakty piotrkowskie, tam leją miód na wasze ogłupione głowy. sld do likwidacji, koniec z wami, mojej rodziny i bliskich już nie nabierzecie.

71


sld ~sld (Gość)30.11.2014 00:42

Janku Dz. na osiedlu nie mów mi już cześć. Kto z Chojakiem ten jest zerem. Nawet porozumienie z pisiorami w mieście bym przeżył ale nie z Marianem B.

73


Irbis ~Irbis (Gość)30.11.2014 00:52

"2014" napisał(a):
cyklodrium

?????
2014 - nawet nie wiesz, jak się to miejsce nazywa.
Ale - jesteś usprawiedliwiony. PROJEKTODAWCY nawet nie wiedzą, GDZIE jest cyklodrom. Nie wiedzą tego nawet władze miasta.
Dowód: na oficjalnej stronie miasta
http://www.piotrkow.pl/nasze-miasto/budzet/lista_projekty/cyklodrom--8211-plac-rozrywki-dla-doroslych-i-dzieci
podano adres: Partyzantów 29.
Jest to adres prywatnej nieruchomości. Kto i jakim prawem zgłosił projekt budowy placu zabaw na czyimś gruncie?
Dlaczego pracownicy urzędu miasta, badając projekty pod wzgledem prawnym i formalnym nie zauważyli błędnej lokalizacji???
Jakiej realizacji wybranego projektu mamy sie spodziewać od urzędników, którzy robią tak kardynalne błędy???

60


Ewa ~Ewa (Gość)30.11.2014 09:04

"sld" napisał(a):
Janku Dz. na osiedlu nie mów mi już cześć. Kto z Chojakiem ten jest zerem. Nawet porozumienie z pisiorami w mieście bym przeżył ale nie z Marianem B.


Możesz jaśniej? jakie porozumienie z Marianem?

40


Jan Dziemdziora - radny ~Jan Dziemdziora - radny (Gość)30.11.2014 09:07

"sld" napisał(a):
~sld (Gość)
8 godzin temu, 00:42
Janku Dz. na osiedlu nie mów mi już cześć.


Przejdziemy na formę "Dzień Dobry Panu" a niezależnie od tego zachęcam do obejrzenia i wysłuchania mojego wywiadu na epiotrkow - http://www.epiotrkow.pl/news/Ostatni-beda-pierwszymi--Jan-Dziemdziora-w-Strefie-FM-,20640

40


ocet krawczyński ~ocet krawczyński (Gość)30.11.2014 09:19

"sld" napisał(a):
Janku Dz. na osiedlu nie mów mi już cześć. Kto z Chojakiem ten jest zerem. Nawet porozumienie z pisiorami w mieście bym przeżył ale nie z Marianem B.


Puść sobie jeszcze raz ten materiał i posłuchaj go uważnie,Pan Jan nie powiedział ,że wchodzi w koalicje z chojniakiem,tylko ,że mógłby wejść aby popierać dobre uchwały dla miasta i mieszkańców.
Słuchanie ze zrozumieniem nie boli,również jestem za tym,dobre uchwały należy popierać,pomimo tego,jak bardzo nienawidzi się prezydentai jego świty,szkodliwe należy blokować!

50


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat