metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Do PIO Zróbcie porządek z Rada Miasta  ~Do PIO Zróbcie porządek z Rada Miasta (Gość)07.06.2013 10:36

Byłem dzisiaj po zakupu na targowisku miejskim przy hali targowej na Sienkiewicza-Targowa. Dziury w jezdni narażają nie tylko kupujących ale i mieszkańców okolicznych bloków. Jk to jest, że tak blisko okien urzędu miasta nie widać tych dziur? A jak pada to ludzie wpadają w te zalane wodą dziury po kostki. Za o miasta pobiera opłaty targowe od sprzedających - popatrzcie urzędnicy jak wygląda jezdnia przy wieżowcu na ul. Sienkiewicza 21. Tam dzisiaj zbierano podpisy pod referendum o odwołanie prezydenta Chojniaka. Inwalidzi i osoby starsze wiozące zakupione warzywa i owoce w torbach na kółkach mają problem z prowadzeniem wózka. Nie wspomnę o kierowcach którzy przeklinają rządzących w tym mieście włodarzy. Do PIO - Dlaczego zrezygnowaliście z odwołania rady miasta? Przeeciż to nie Chojniak czy jego zastępcy głosują na komisjach i sesji rady miasta za budżetem i naprawą dziur. jeżeli dyr. ZDiUM nie naprawia dziur to trzeba go odwołać! Ale czy taki wniosek padł chociaż raz na sesji? Nie! Bo są ważniejsze sprawy jak utrzymanie się przy władzy do końca kadencji a w 2014 hop siup na listę Chojniaka i już jesteście w nowej radzie miasta. Ja nie mieszam się już do polityki i mam to całe referendum w głębokim poważaniu. Nic to nie zmieni tylko robicie ludziom wodę z mózgu. Zaczekajcie z tym do przyszłorocznych wyborów zbierajcie kandydatów do rady miasta i wtedy jak będzie wybrana porządny skład rady miasta to żeby był nie wiem jaki zły prezydent czy z lewicy czy z prawicy czy ze środka, sam nic nie zdziała.

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga07.06.2013 11:12

Cytuję:
Które drogi zostaną wyremontowane jeszcze w tym roku? Przebudowy mają doczekać się m.in. ul. Matejki, Daniłowskiego, Kościelna, Parkowa.

A co np. z ul. Wolborską albo Dmowskiego między Al. Armii Krajowej a Kostromską? Może ktoś ma zawieszenie w samochodzie do naprawy, to zapraszam na ww. ulice i naprawę na koszt miasta. ;)

00


drajwer ~drajwer (Gość)07.06.2013 12:14

Jeżdżę do różnych miast, ale takiego sera z dziurami jak w Piotrkowie jeszcze nie spotkałem.

00


Piotrkowianin 2 bis ~Piotrkowianin 2 bis (Gość)07.06.2013 12:20

Przypominam ,że wcześniej(plany na 2013) na remonty dróg w naszym mieści przeznaczono 2 miliony z kawałkiem , już to zakrawało na kpinę i świadczyło że Pan Chojniak stracił kontakt z rzeczywistością nie wspominając o armii urzędników ''doradców / fachowców'' z drogowego. Zima ,kompletny brak troski o odśnieżanie nie wspominając o umożliwieniu odpływu roztopionej wody do kanałów odpływowych w okresie roztopów (efekt omawiany w szkole podstawowej o rozszerzalności wody podczas zamarzania). Nagle pojawia się kasa której wcześniej nie było , efekt zamierzony pod publiczkę przed wyborami czy raczej kompletna nieudolność i ignorancja. Ja uważam ,że najwyższa pora zmienić furmana bo lepiej nie będzie,a koniki padają na ryj.

00


sklave sklaveranga07.06.2013 12:25

Jacy oszczędni????
Zapałkę dzielą na cztery a flaszkę piją na raz
28 03 2013 r. Pisałem.
Czy miasto Piotrków Trybunalski wpadło już w spiralę zadłużenia? Wtedy płakał pan, panie prezydencie że budżet jest tak napięty że nie ma skąd wziąć 500 tys złotych. Śmieszne to jest skoro planuje pan wydać w tym roku ponad 500 mln złotych.
Według ogólnie dostępnych danych zatrudnionych w instytucjach i spółkach miejskich (bez nauczycieli w szkołach i przedszkolach 1858 osób) na terenie Piotrkowa jest około 1500 osób ze średnią pensją netto około 3000 złotych na miesiąc co daje rocznie około 54 miliony złotych.
Panie prezydencie jeśli pan kochasz to miasto a nie mamonę to zrób pan coś z tym!!!
Przecież w ciągu kilku dni można zaoszczędzić kilkanaście milionów.
Miałem okazję kilka dni temu być na poligonie w Drawsku. Powiem krótko tam bezdroża są w lepszym stanie jak ulice w Piotrkowie. Piotrkowskie ulice można porównać do drogi dla czołgów czy toru motokrosowego jaki tam się znajduje. Denerwujące jest to że w miastach ościennych jakoś poradzili sobie z dziurami.
Panie prezydencie czarodziejka kula na dworcu PKP mówi że następne wybory wygrasz pan bez problemu.
Foto:
http://sklave.manifo.com/foto-szopka

00


Piotr.Covianin Piotr.Covianinranga07.06.2013 14:42

Chojniak nic nie robi źle, robi też źle jako osoba postronna uważam towarzysze ,że trochę przeginacie

00


Maciek ~Maciek (Gość)07.06.2013 15:04

Jeżdżę po Polsce ale nigdzie nie ma tak fatalnych dróg jak w Piotrkowie. Co jeszcze w zanadrzu ma Urząd Miasta i czy nie pachnie to oszustwem piotrkowian?

00


Redaktor Maj ~Redaktor Maj (Gość)07.06.2013 15:34

Oszczędności w samorządzie, a pieniądze na drogi to mi się podoba.
http://naszpiotrkow.blogspot.com/

00


ares1 ~ares1 (Gość)07.06.2013 15:48

Kto zgadnie dlaczego ul Kościelna? :)))

00


xxxx ~xxxx (Gość)07.06.2013 18:05

zaoszczędzili zimą drogi wcale nie odśnieżane nie sypane a wiosną dziury nie połatane i zaoszczędzili troszkę grosza !!!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat