metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Redaktor Maj ~Redaktor Maj (Gość)07.11.2014 19:55

Hejtery z innych ugrupowań co czekają na przelew 10 z UM mam coś dla Was.

1528754_180038668872362_874608392_n.jpg

64


ot ~ot (Gość)07.11.2014 19:59

krowy pasać w PGR, a nie w radzie miasta czy powiatu

40


agnieszka ~agnieszka (Gość)07.11.2014 21:58

myślę że trzeba to przemyśleć Oskar to super kandydat jemu na pieniądzach nie zależy żyje chłopak powietrzem hahaha.

21


assa ~assa (Gość)07.11.2014 22:30

Diety dla wszystkich radnych-nieporadnych,niezaradnych,bezradnych to powinny być takie jak w polskich szpitalach :D

50


jan ~jan (Gość)07.11.2014 22:58

Jeśli są na odległych miejscach na listach to takie deklaracje mogą składać w ciemno, bo robią tylko za "wypełniaczy" i nie mają żadnych szans na wygraną.

20


1raz ~1raz (Gość)08.11.2014 00:26

Jednorazowo to 50%?
Lepiej przez cala kadencje,bo okazuje sie ,ze fundusze sa.

40


iwi ~iwi (Gość)08.11.2014 00:36

No jestem wstrząśnięta, nie zmieszana ha ha, ubawiłam się do łez, aż połowę?

40


bezimienny ~bezimienny (Gość)08.11.2014 00:40

A wszyscy gadają,ublizaja,cala ta zadowa recydywa pożal sie.chcieliście demokracji to ja macie . Zachod na to pracowal przez wieki . U nas chcieli zrobić to w pare kadencji i nie wyszlo. A wszystkie prostaki z Piotrkowa i tak pójdziemy głosować i co to zmieni ? Nic tyle ze nowe gęby u koryta . Jak byście znali historie to wiedzielibyscie ze polak to sprzedawczyk ,nawet za jedno euro by mtke sprzedal . Prywta i tyle a naród i tak zaglosuje bo co mu innego pozostalo niż nadzieja ze będzie lepiej.I nie ważne z jakiej partii , i nie ważne jak będziecie sie zabijać o to kto lepszy. Nic to nie zmieni , kazdy z tych pożal sie boże polityków idzie,tam tylko po jedno... Żeby nachapać sie kasy, a najlepsze jest to naszym kosztem . Wiec wszyscy na wybory , a potem nazekac jak zawsze,bo to najprościej he he he . Pozdrawiam wszystkich rodaków czy to z PO,czy PiS a może z SLD i innych ugrupowań ,życzę powodzenia. Ja z tego chorego kraju wjeżdżam , zabieram cala rodzinę,i nigdy tu nie wrócę

41


ciekawa ~ciekawa (Gość)08.11.2014 08:15

"kuropatewka" napisał(a):
A p. Szustak to może dobrowolnie zrzekłby się dóbr materialnych, w których jest posiadaniu, a które nigdy do niego należeć nie powinny? dobroczyńca się znalazł, qrwa Jego mać...


A dokładniej, to jakich dóbr?

31


zgłaszam do prokuratury ~zgłaszam do prokuratury (Gość)08.11.2014 08:28

Większość komentujących, którzy wstydzą się podpisać pod tekstami imieniem i nazwiskiem wkrótce może zostać opublikowana.
W trybie wyborczym w 3 dni ta trójka będzie znała wasze personalia.
Admin epiotrkow, też powinien wiedzieć, że publikując obelżywe komentarze jest współodpowiedzialny.

55


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat