metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gośc 21 ~gośc 21 (Gość)22.08.2014 10:23

Dawno tak powinno byc ,co to za filozofia jeździc tym czy innym pojazdem ,na motorowerach i motocyklach jeździlem pona d 10 lat bo taka prace miałe i nie mialem żadnego prawka wtedy ,jak sie umie jęździc zgodnie z przpisami to nie ma znaczenia dokument ,dla mnie nie sprawialo przesiaść sie z kombajnu an otocykl czy ciężarowke ,widlaka czy ratraka ,a tu mondrale od szkolenia pajacuja ,to tak samo jak badania psychologiczne ,ktos to po to wymuslił by kapuche kosic a taki psycholog nie jest w stanie okreslic czzy dany człowiek ma prawidlowe reakcje i refleks ,to życie na drodze weryfikuje wszystko ,wszyscy co duzymi jeżdżą mają testy i co z tego bo trzymając sie tego wypadków nie powinni powodować a jednak jest innaczej.Wiec ci wszyscy mondrale szkoleniowcy najperw sie zastanowia co mówią ,mowia tak bo o kase im chodzi,że nie zarobia

26


sdfsdffs ~sdfsdffs (Gość)22.08.2014 12:13

Wolę motocyklistów z prawem jazdy kat. B niż osoby na skuterach, tylko z tym, że są PEŁNOLETNIE! Ci pierwsi przynajmniej wiedzą coś o ruchu drogowym i odpowiedzialnie kierują innym pojazdem mechanicznym.

61


xx ~xx (Gość)22.08.2014 12:57

Przecież to lobby "transplantologiczne" załatwiło sprawę z prezydentem i ten podpisał tą ustawę. Teraz będzie więcej narządów do przeszczepów. Już pewnie wielu oczekujących się cieszy z tego faktu. Tylko ile osób będzie się smucić po tym fakcie?

11


pawel ~pawel (Gość)22.08.2014 14:21

W sumie każdy ma trochę racji. Z wyjątkiem "xx" bo narządy po wypadkach motocyklowych wyjątkowo rzadko nadają się do przeszczepu. Ja nie mam jakiegoś konkretnego zdania w tej sprawie bo mam kat. A2 i dobrze mi z tym. Jeżdżę chyba z 7 lat motorowerami, ostatni rok poważnym motocyklem już i mogę stwierdzić że jazda motocyklem i samochodem ma wspólne ze sobą tylko przepisy. Jeśli ktoś jest myślącym człowiekiem to dla niego ten przepis będzie świetnym rozwiązaniem, a idiotów po prostu ubędzie. A i panie redaktorze, niektóre 125 osiągają prędkość do 200 km/h tak w roli informacji :)

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat