metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
luzik luzikranga20.10.2014 18:28

O kandydatach
To, że gęby mają pełne frazesów
Nic naprawdę nie znaczy.
Kiedy dojdą do władzy,
Troskę o dobro kraju zastąpią inną troską -
Troską o dobrobyt partyjnych działaczy.
====
Bóg, honor, Ojczyzna.
Dla paru złociszy,
Dla kariery, dla władzy -
Niejeden do tego się przyzna.

Komentarz był edytowany przez autora: 20.10.2014 18:36

31


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)20.10.2014 23:44

"zrobiony-w-balona" napisał(a):
Trudno o bardziej idiotyczny system sprawowania władzy niż d...kracja.


Racja. Ale, jako że większość to idioci...
"Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa" - kto wie, skąd ten cytat? ;)

"zrobiony-w-balona" napisał(a):
Nich mi ktoś wyjaśni np, kto to jest z punktu widzenia wartości człowieka taki osobnik jak pan Sebastian Żerek.


Karierowicz? Demokracja rodzi karierowiczów na pęczki; wystarczy mieć dobry bajer i na kolejne szczeble pnie w górę się frajer... A "kto to jest z punktu widzenia wartości człowieka" taki Donald Tusk?

Cytuję:
Jak wygrać wybory?


Nad tym się wszyscy głowią. Szkoda, że nie głowią się nad tym, jak dotrzymać obietnic wyborczych, albo jak sprawować władzę, by potem móc chodzić po ulicach z podniesioną głową, aby ludzie się nie odwracali, albo co gorsza nie napluli w gębę, albo wręcz nie przywalili z liścia.
Dziś sukces polityczny utożsamia się z wygraniem wyborów! Czy tylko na tym ma polegać polityka - na wygrywaniu wyborów?

50


inny ~inny (Gość)21.10.2014 12:20

A ja proponuję żeby nie głosować na jedynki, do sejmiku zagłosuję na ósemkę z listy nr 1 czyli Janka Kolończyka

10


plo ~plo (Gość)21.10.2014 18:46

ja uważam że jak kandydat na swoim płocie powiesi baner to wygra wybory :-)

10


waldek ~waldek (Gość)21.10.2014 23:28

Ja głosuję zawsze na nr 1, bo wiadomo,że taki kandydat się liczy. Ci ze środka to tylko wypełniacze.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat