metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
matematyk ~matematyk (Gość)20.08.2020 23:59

[metr 3 ] wody kosztuje średnio 10 zł 2300 litrów to 23 złote a gdzie pasza ,ubojnia,handel .To burger powinien kosztować ok 100 zł. Pierdoły opowiadacie !!!

192


derty ~derty (Gość)21.08.2020 16:09

A jak marcheweczka dostanie chemii to jest "zdrowa" ? Robal tam nie wejdzie bo się boi. Roslina nie wydala substancji chemicznych tylko absorbuje a każde zwierzę po to ma wątrobę aby toksyny usunąć. Idę do Maka na burgery. Smacznego

41


Pierre D. ~Pierre D. (Gość)21.08.2020 17:14

Ogłupiajcie dalej społeczeństwo opowiadaniem lewackich bzdetów. Skoro głupot nie wolno sprostować, ani wyśmiać, to tworzy się iluzję, że te bzdety są faktami. A durnot w tym tekście co niemiara. Później zdziwienie, że ludzie coraz głupsi, ale z czego to wynika? Na ulicy ogłupiają, w szkołach ogłupiają i media też ogłupiają.

80


gość ~gość (Gość)20.08.2020 19:34

Hipokryzja na każdym kroku, tu zachęcają do dbania o środowisko a sami kupują 150 plastikowych wiader po to aby użyć ich prawdopodobnie raz. Logika takich osób często powala mnie na kolana.

224


gość ~gość (Gość)21.08.2020 20:58

Lubię mięso i mam gdzieś smarkate oszołomstwo.

60


gość ~gość (Gość)21.08.2020 21:18

Niech protestują przed Makiem.

31


gość ~gość (Gość)22.08.2020 16:15

Ile wody potrzeba do wyprodukowania wegetariańskiego burger?

20


gość ~gość (Gość)23.08.2020 12:14

Ile wody potrzeba do wyprodukowania wegańskiego ekooszołoma?

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat