metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
co robi? ~co robi? (Gość)17.01.2024 07:56

A pan Rafał Czajka to co tam robi? To już kolejny raz kiedy w tabelce pojawia się zero...

40


Ziomek ~Ziomek (Gość)17.01.2024 09:13

Po ukazaniu się tego artykułu pozwoliłem sobie przeanalizować treść złożonych interpelacji i zapytań. I tu moje ździwienie. Rzeczy, które powinien radny "załatwić" na telefon musi być w formie pisemnej żeby robić statystyki. Po co to komu. Albo np. Radny Cecotka 4 czy 5 zapytań dotyczących tego samego tematu czy jednego miejsca. Ale zamiast 1 zapytania jest ich 5. No i oczywiście najważniejsze dla Cecotki czy tabliczka na rondzie będzie widoczna z czterech stron...Myślę że dla mieszkańców to nie ma znaczenia...

50


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)17.01.2024 09:18

Przeglądając te interpelację,to faktycznie Pan Cecotka powinien pracować w firmie zajmującej się remontem dróg.Bo jako radny to raczej nie do końca się sprawdził,zawiódł chyba wielu mieszkańców.Zwłaszcza głosowaniem za wotum zaufania i absolutorium dla Prezydenta,po tym jak wcześniej głośno demonstrował i popierał tłum mieszkańców protestujący pod urzędem.

40


JarosławSingiel ~JarosławSingiel (Gość)17.01.2024 21:25

Jak ilość interpelacji zapytań ma się faktycznie do działań radnych realizacji tych problemów czy to tylko nabijanie statystyk by co roku pogłaskać swoje ego

20


goœć_rolnik ~goœć_rolnik (Gość)17.01.2024 21:43

A który radnyu zrealizował chociaż jedną obietnicę wyborczą ??

00


Prof. Antoni ~Prof. Antoni (Gość)18.01.2024 08:54

Echa regionu mówią, że Pan K.Ch. ma mieć poparcie koalicji Trzeciej Drogi, Lewicy i Koalicji Obywatelskiej na wybory 7 kwietnia. A w Piotrkowie główną kampanię ma mieć Łukasz Janik zorganizowaną przez posła Macierewicza i TV Republika, bo Beata Dróżdż, szefowa Gazety Polskiej w Piotrkowie Trybunalskim jest członkiem rady TV Republika.

00


go?ć_gosc13 ~go?ć_gosc13 (Gość)16.01.2024 20:44

D Dziemdziore już trzeba wysłać na zasłużony odpoczynek.Cecotke postawić pod Fokusem będzie zbierać na basen dla Owsiaka

31


go?ć_mieszkanka ~go?ć_mieszkanka (Gość)18.01.2024 10:30

Jeżeli sprawy mieszkańca nie dało się załatwić ze względu na obowiązujące przepisy prawa, a po interwencji radnego się jednak da czy to oznacza że radni sugerują urzędnikom nieprzestrzegania prawa żeby tylko załatwić sprawę..bo zadowolony mieszkaniec to jednak dodatkowy głos.

00


Pani Prezydent!!! ~Pani Prezydent!!! (Gość)16.01.2024 12:42

Dajcz najbardziej "zaradny" buhahaha

40


.... ~.... (Gość)18.01.2024 18:32

Mówi się że krowa co dużo ryczy mało mleka daje .Wiem że na tel więcej się załatwi niż pisząc interpelacje i zapytania .Pozdrawiam malkontentów .Uważajcie na swoje woreczki żółciowe

01


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat