metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Redaktor Maj ~Redaktor Maj (Gość)19.06.2013 14:52

Cytuję:
Tylko niektórzy lokalni politycy odważyli się przyjść na spotkanie. Z autorem rozmawiał były prezydent Piotrkowa Waldemar Matusewicz, były kandydat na prezydenta miasta Mirosław Jeleń, radna Katarzyna Gletkier, Marcin Pampuch z Piotrkowskiej Inicjatywy Obywatelskiej.

Dobrze, że parę osób przynajmniej odwiedziło księgarnie.
- Stasiek! Tyś się na Amerykana zrobił! Kojak ? W tym filmie tak się ciebie stało?
- Nieee. W teatrze!
- W mordę kopany. W życiu bym do teatru nie poszedł.
http://naszpiotrkow.blogspot.com/

00


ariel ~ariel (Gość)19.06.2013 22:16

Kupiłem książkę przez internet wcześniej. Na spotkanie nie mogłem pojść bo musiałem jechać z mamą do lekarza. Ale książka fajna polecam. Warto ją kupić choć kosztuje 19,90 a to nie mało.

00


Szansa dla PT ~Szansa dla PT (Gość)21.06.2013 00:10

Szkoda, że autor sam się nie weźmie za politykę bo właśnie takich ludzi nam brakuje w kraju. Mądrych, wykształconych którzy mówią wprost tam, gdzie nas inni w konia robia.

00


Miodek123 ~Miodek123 (Gość)21.06.2013 00:53

Manipulują i robią co chcą systematycznie niszcząc nasz kraj robiąc z nas dziadów i ludzi bezdomnych i bezczelnie wciskają kit jaką to ZIELONĄ WYSPĄ jesteśmy!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat