metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Boom ~Boom (Go¶ć)21.10.2016 10:54

Skoczkowie z Piotrkowa to rewelacyjnie ludzie!!!

40


Mariusz ~Mariusz (Go¶ć)21.10.2016 11:18

Po co mam jeĽdzić gdzie¶ po Polsce jak jest strefa spadochronowa na miejscu w Piotrkowie Pete Skydive ul Przemysłowa. I proszę admina epiotrkow reklamujmy nasze miasto i wspieramy strefę pete reklamujac ja w kraju i przyciagajmy turystów na nasze Piotrkowskiego lotnisko.

100


Marcin ~Marcin (Go¶ć)21.10.2016 11:38

Artykuł o skokach spadochronowych w październiku,gdzie większość stref kończy sezon?Troche się autor spóźnił.Jeśli artykuł jest sponsorowany to należy podać pełną nazwę szkoły w tym przypadku skydive.pl albo fliteclub w Kruszynie pod Wlocławkiem.Poza tym autor zapomniał wymienić strefę w Piotrkowie a ta jest najbliżej.

20


I.K. ~I.K. (Go¶ć)21.10.2016 12:07

Zamowilam taki skok z filmowaniem komus na 30 urodziny. Zaskoczenie bylo niemilosierne,bo to bylo marzenie z dziecinstwa wciaz niezrealizowane. Wrazenia podobno super.Ja nie znajde nigdy takiej odwagi.
Skakal z Cienkim. Profesjonalnie podszedł do tego instruktor.No a pozniej juz tylko opowiadanie ,ktoremu nie bylo konca...

20


ares1 ~ares1 (Go¶ć)21.10.2016 11:37

Cena z kosmosu za taki skok mimo wszystko. Gdyby było taniej pewnie chętnych by mieli więcej a przecież i tak skacz± :)))

Komentarz był edytowany przez autora: 21.10.2016 12:04

31


gosc ~gosc (Go¶ć)21.10.2016 13:07

1. W wybranym przez siebie terminie - tak jest poprawnie.
2. Wykupić voucher i podarować go ważnej osobie - o co tu chodzi ?

11


kenajp46 ~kenajp46 (Go¶ć)21.10.2016 18:38

Witam, ja zafundowalem sobie skok w tandemie na 70-te urodziny z filmowaniem w strefie Piotrkow Trybunalski. Wrazenie nie do opisania tylko do przezycia.W latach 60-tych bylem na badaniach lotniczych we Wroclawiu ale malolatowskie zachowania nie pozwolily dokonczc badan /J-23/. Wiec teraz spelnilem czesciowo swe marzenia.Polecam i pozdrawiam Strefe Skokow Piotrkow Trybunalski.

12


Jannnnek ~Jannnnek (Go¶ć)21.10.2016 16:52

A czy można się przelecieć i wyl±dować samolotem bez oddawania skoku?

20


Mieszkanka ~Mieszkanka (Go¶ć)22.10.2016 21:29

Panie Wolski, być może w staro narzeczu języka polskiego forma "we" była obowi±zuj±ca, tak obecnie, pragnę Pana doinformować prawidłow± form± jest " w wybranym.." Pozdrawiam

00


Maniek Kapusta ~Maniek Kapusta (Go¶ć)22.10.2016 22:42

Cudze chwalicie swego nie znacie,. Włocławek, Pruszcz, Gliwice????? A w Piotrkowie na przemysłowej to co jest? Dlaczego nie ma informacji, że artykuł sponsorowany???

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat