metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Michał---xxx ~Michał---xxx (Gość)03.08.2015 08:32

"Policja nie złapała złodzieja, a sprawa została umorzona." - he he he
"Komendant miejski policji w Piotrkowie młodszy inspektor Dariusz Walichnowski nie zamierza komentować sprawy. Może i lepiej..." - he he he..
Wreszcie jakiś porządny artykuł. Brawo A.Stanczyk :)

141


ormo ~ormo (Gość)03.08.2015 08:35

tak trzymac

51


gość21 ~gość21 (Gość)03.08.2015 09:34

Nie ma pracy to mamy dziki zachód i tak trzymać

111


xD ~xD (Gość)03.08.2015 09:43

Którędy do banku?

60


sklave sklaveranga03.08.2015 12:20

Na Dzikim Zachodzie tylko tam gdzie nie było szeryfa banki rabowano. Tak zastanawiam się czy policja w Piotrkowie to nosi mundury? Bo dawno nie widziałem policjanta na mieście chociaż zakupy często robię w Tesco na Szkolnej. Więcej na: http://sklave.manifo.com/

110


Pepe ~Pepe (Gość)03.08.2015 14:58

A gdzie mają kraść ? W Grecji ? heheheh :-)

42


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)03.08.2015 14:59

Cytuję:
Jak na Dzikim Zachodzie. Znów napad na bank


Tytuł brzmi tak, jakby doszło do kolejnego napadu, tymczasem tekst dotyczy "starych", opisywanych już tutaj wydarzeń.

Cytuję:
Choć trudno w to uwierzyć, ale jednak... w ostatni piątek doszło w Piotrkowie do napadu na bank. (...) W piątek, 24 lipca ok. godz. 18 do placówki


To nie był "ostatni" piątek, bo po nim był jeszcze jeden piątek (31 lipca).

Cytuję:
Utworzono: Poniedziałek, 03 sierpnia 2015


Wypadałoby zaktualizować, a nie bezrefleksyjnie wklejać gotowe zdania z poprzednich artykułów.
***
Ponieważ Piotrków to miasto kościołów, Pierdonek i, ostatnio, napadów na banki, to nasunął mi się pomysł na kolejną grę miejską, jakie lubi organizować CIT. Scenariusz wygląda tak:
1) gracz ma za zadanie z zakupionych w Pierdonce materiałów zbudować "przedmiot przypominający broń";
2) przy pomocy tegoż przedmiotu obrabować dowolny bank;
3) po obrabowaniu banku musi zaliczyć w dowolnym kościele jedną mszę dziękczynną za udany napad, oddając połowę pieniędzy na ofiarę.
Punktowane będą: pomysłowość konstrukcyjna "broni", ilość zrabowanej gotówki i zadowolenie na twarzy księdza na widok ofiary.
;)

122


DżagaRaga DżagaRagaranga03.08.2015 15:03

Przy tym poście też mnie blokujecie ? I jak ja mam naprawić to piękne miasto ?!

01


fg ~fg (Gość)03.08.2015 16:02

czy te banki mają wogóle ochrone??? czy na zasadzie jeden gosciu i jeszcze po 70 tce?

60


wiwi ~wiwi (Gość)03.08.2015 22:03

Policja nie ściga takich przestępców pewno ze względu na małą szkodliwość czynu jak to wielokrotnie powtarza się poszkodowanym obywatelom.A może robią to sami policjanci i kryją kumpli.

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat