metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Al Bundy ~Al Bundy (Gość)23.05.2014 21:35

Technologia z XXI wieku, ale mentalność niektórych tubylców rodem z epoki jaskiniowej: "tyn kamiń rozbić ta szyba, winc umim siem bawić chyba?". ;)
***
O rzut beretem od tego Infoboxu jest pręgierz - skuteczne lekarstwo na chorobę zwaną wandalizmem... Tylko dzisiejsi lekarze nie przepisują już takich środków. I chyba w tym problem, wandalizm przybrał rozmiary epidemii.

40


tutaj tutajranga23.05.2014 22:17

Nie jest problemem wandalizm, Al. Problemem jest: skąd się skłonność do wandalizmu i jej objawy biorą?

20


Pt-tryb ~Pt-tryb (Gość)23.05.2014 22:35

Patologia nic docenic nie umie...bo niewie ze to za darmo nie powstalo!wytepic ich jak pchły!

00


mol molranga23.05.2014 22:47

Pewnie jakiś bezstresowo wychowywany lewak, wracając z pobliskiego baru, w czasie przypływu nagłej energii wyładował się na nim.

61


Konsekwencja ~Konsekwencja (Gość)23.05.2014 22:57

"tutaj" napisał(a):
Problemem jest: skąd się skłonność do wandalizmu i jej objawy biorą?


Nie, problemem jest zupełny brak kar za wandalizm. Gdyby taki miejscowy idiota dostał wysoką karę pieniężną to dwa razy by się zastanowił zanim by coś zniszczył. Ale my mamy teraz wychowanie bezstresowe. Za zniszczenie przystanku, czy ławki pytać dlaczego, zamiast skutecznie karać.

20


?? ~?? (Gość)23.05.2014 23:05

"P51" napisał(a):
którzy nie są w stanie nauczyć się prowadzić i parkować pojazdu i kontrolować jego stanu technicznego ( wycieki oleju).


Owszem, ale od tego są służby takie jak Straż Miejska, by kierowców, którzy nie opanowali sztuki prowadzenia samochodu i dokonali jakiegoś zniszczenia karać mandatami. Tego zaś nie ma. Po drugie nie rozumiem mentalności urzędników (na czele z prezydentem), który najpierw chce sprowadzać na Plac Czarnieckiego kwiaciarki (bo to zapowiadał przy okazji remontu) i uczynić z niego wrocławski Plac Solny, ustawia ławeczki po czym likwiduje istniejący zakaz i pozwala na parkowanie. Takie działanie jest chore. Pomijam tu fakt jak przyjemnie siedzi się na ławeczce na Pl. Czarnieckiego będąc otoczonym samochodami - nie wiem jak inni, bo nie pytałem, ale ja czuję się jak na ruchliwym skrzyżowaniu.

30


Super ~Super (Gość)23.05.2014 23:11

"Na pl. Czarnieckiego znajduje się infobox, w którym jest rozbita szyba, a jej odłamki zagrażają bezpieczeństwu osób – mówi radny Jan Dziemdziora, który stosowny wniosek w tej sprawie zdążył już przekazać do przewodniczącego Rady Miasta"
Panie radny Dziemdziora - dziękuję za uratowanie mojego życia przed stłuczoną szybą z infoboxa! Teraz już wiem, że dieta, którą Pan pobiera jako radny jest wypłacana słusznie. Takich radnych nam potrzeba - interesujących się prawdziwym życiem mieszkańców. Nie remontami, nie rozwojem turystyki itp., tylko ratowaniem zagrożonego życia!!! Myślę, że powinien Pan zostać odznaczony specjalnym medalem, dostać gratyfikację pieniężną no i strój supermana, choć wiem, że wobec tak wielkiej zasługi to i tak mało.

02


. ~. (Gość)23.05.2014 23:36

"Al-Bundy" napisał(a):
Technologia z XXI wieku, ale mentalność niektórych tubylców rodem z epoki jaskiniowej: "tyn kamiń rozbić ta szyba, winc umim siem bawić chyba?". ;)
***
O rzut beretem od tego Infoboxu jest pręgierz - skuteczne lekarstwo na chorobę zwaną wandalizmem... Tylko dzisiejsi lekarze nie przepisują już takich środków. I chyba w tym problem, wandalizm przybrał rozmiary epidemii.


Nic dodać - nic ująć!!! Lać po łapach - Średniowiecze wróć!!!

20


97-300 97-300ranga24.05.2014 06:18

"mol" napisał(a):
Pewnie jakiś bezstresowo wychowywany lewak,

To robota komunistów !Stop komunie!

14


OVK ~OVK (Gość)24.05.2014 06:27

"97300" napisał(a):
To robota komunistów !Stop komunie!


to pewnie jakiś biedny styropian,którego kolesie tacy jak Bolek wyrolowali w bambuko.
Te styropiany są gorsze od ubeków,ci robili to z przekonania a styropiany sprzedawali swoich za kase.
Powiedz warchole,ilu kumpli podkablowałeś?

31


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat