metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
pttt ~pttt (Gość)21.07.2015 07:57

Powinni sprawdzać bo dużo ludzi nadal pali śmieci (kto wie czy nadal nie wywozi do lasu) - dom niby nie oddany do użytku a tak naprawdę mieszka tam rodzina już od paru lat.

42


gość 21 ~gość 21 (Gość)21.07.2015 08:03

Jednym słowem mafia urzędnicza chce sciagac haracz bo innaczej tego nazwać sie nie da

60


dzooony dzooonyranga21.07.2015 08:38

W gminie Rozprza jest jeden pojemnik na śmieci na posesji do którego nie można nic wrzucac! Szkło, plastik, papier, popiół itd trzeba wywozić samemu do różnych miejsc, a kto mi za paliwo zapłaci? Za co gmina bierze pieniądze za smietniki do ktorych nie wolno nic wrzucac? W innych gminach umieją dać pojemniki lub worki na segregacje, a w tej gminie nic i jeszcze płać! Ludze weźmy sie za to! Gdy dzwoniłem do Urzędu Gminy jakaś Pani powiedziała mi że ona wie ze jest taka sytuacja i nic nie zrobią. Płacimy to wymagajmy.

20


Zanzi ~Zanzi (Gość)21.07.2015 09:23

Cytuję:
Wysyłane są również zapytania do Piotrkowskich Wodociągów i Kanalizacji o bieżące zużycia wody na wybranych nieruchomościach, co może potwierdzić stałe przebywanie

Inwigilacja pełną gębą, daniny nie unikniesz biedny mieszkańcu ;)

30


mom ~mom (Gość)21.07.2015 15:09

Praca urzędnika zaczyna się od czajnika! ! ! ....... i szukania śmieci ........ które nadal uprzątane są nieterminowo i bałaganiarsko ..........

30


Leito ~Leito (Gość)21.07.2015 14:07

Przypomnijcie sobie wszyscy jak to cenowo wychodziło zanim wprowadzono ten kretyński podatek. Ubrali tenże kolejny podatek w ochronę środowiska, ekologię i inne farmazony a ciemny lud łyknął haczyk wyśmienicie.

31


Tolei ~Tolei (Gość)21.07.2015 17:01

A Ci co koczują cały rok w domkach kempingowych na działkach lub nad zalewem? Co z takimi?

01


polak mały ~polak mały (Gość)21.07.2015 19:16

Jak Juko przejęło wywóz śmieci , tak popsuli kosz na śmieci w Rynku Tryb.2 i do tej pory stoi ten popsuty i śmierdzący kosz na podwórku. Oczywiście, za wywóz sobie karzą płacić i to sporo. Takie moje spostrzeżenie.

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat