metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Al Bundy ~Al Bundy (Gość)08.09.2016 22:40

Przygnębiający obiekt widzę na tym zdjęciu. No ale widok urzędu skarbowego chyba nikogo nie raduje. ;)

40


RVN_10 ~RVN_10 (Gość)09.09.2016 09:35

Kazik jak to daj im robotę - człowieku co Ty mówisz. Wszyscy skazani powinni robić społecznie za free, żeby odpracować swoje utrzymanie. Czy mi ktoś płaci za jedzenie moje i moich dzieci, czy ktoś mi opłaca rachunki - nie !!!. Sam muszę codziennie do roboty dygać. Towarzystwo w więzieniach sobie siedzi i nic kompletnie ich nie interesuje, a jeszcze narzekają, że to nie dobre, że miejsca za mało itp itd. A jak chcesz porozmawiać o jedzeniu to połóż się na kilka tygodni w szpitalu, sam stwierdzisz kto ma lepsze...nie tylko jedzenie ale i warunki.

100


[Kazik] ~[Kazik] (Gość)09.09.2016 00:28

Jak żeś taki mądry to daj im robotę najpierw . A żarcia to niema czego zazdrościć niejadł byś tego napewno ,to jak tam nie byłeś i niewiesz jak jest to się nie wypowiadaj na ten temat.

18


skromne zdanie ~skromne zdanie (Gość)08.09.2016 20:12

Wszyscy powinni zapier...by odrobić swoje żarcie.

81


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat