metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
hytry ~hytry (Gość)11.02.2015 10:42

Tylu potrzebujących w małym miasteczku, a bajkopisarze pomagają ukrainie ehhh życie jest zabawne.

63


piotrkowski kloszard ~piotrkowski kloszard (Gość)11.02.2015 11:45

Na miasto mające 80ooo ludzi 7ooo dostaje tzw. "POMOC", to chyba za dużo? Ile to procentowo jest? Najlepiej ludziom dać wędkę i nauczyć ich posługiwania się nią, a nie dawać ryby za nic. Pracę, zajęcie, zatrudnienie, zarobek na utrzymanie w produkcji, usługach i handlu, a nie na opieprzanie się tylko dlatego, że mam nałóg i jestem w potrzebie. Jak na tych anty nałogowych plakatach: <<"Masz problem z alkoholem?" "Tak" - odpowiedział kloszard - "brakuje mi 50 groszy do winka">>. Pomoc powinno się dawać dobrowolnie tym najbardziej potrzebującym, a nie CWANIACZKOM co żyją na koszt innych. Mamy jednak taki system prawno-polityczny i społeczno-ekonomiczny, jaki mamy czyli EUROSOCJALIZM, socjalizm w wydaniu zachodnim, brukselskim, a nie wschodnim, moskiewskim, to tak będzie się ciągnęło i ciągnęło, bez rozwiązania. Czy ten mój wpis niepoprawny politycznie umieścicie czy jak inne poprzednie wytniecie? Co!!? "epiotrkow"??!

81


hytry ~hytry (Gość)11.02.2015 13:45

do piotrkowski kloszard
nie wiesz ile to procent 7.000 z 80.000
matołek

12


piotrkowski kloszard ~piotrkowski kloszard (Gość)11.02.2015 13:46

do hytry
sam jesteś matołkiem

23


janusz ~janusz (Gość)11.02.2015 14:05

sporo tu matałków

14


koziołek ~koziołek (Gość)11.02.2015 15:26

"janusz" napisał(a):
sporo tu matałków

ty na czele

31


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)11.02.2015 16:53

Cytuję:
Pomoc finansowa sięgnęła ponad 13 mln zł


A całkowity koszt tej pomocy, to ta suma plus wszystkie koszty związane z utrzymaniem MOPR. Ciekaw jestem, ile dokładnie te koszty wynoszą.

"piotrkowski-kloszard" napisał(a):
Najlepiej ludziom dać wędkę


Może chodziło Ci o wódkę? Nie każdy jest w stanie rozwiązać swoje problemy przy pomocy wędki, bo to wymaga pewnego zaangażowania. A przy wódce, to każdy problem odchodzi w zapomnienie... ;)

60


gosc22 ~gosc22 (Gość)11.02.2015 19:47

a czy 5-osobowa rodzina z dochodem ok 4 tys.miesięcznie i mająca 2 samochody też ma prawo korzystać z MOPS.

20


obywatel ~obywatel (Gość)11.02.2015 21:58

Co niektórym to się pracować nie chce, po co iść do pracy jak opieka da na wszystko a z czyich pieniędzy z naszych ( podatników). Z opieki wyciągają sporo kasy na dzieci na remont mieszkania i dotacje do mieszkania,węgiel itd. to po co im pracować jak mają więcej niż co niektóry co pracuje.

20


astero ~astero (Gość)11.02.2015 22:42

No jak prawicowy prezydent jest w koalicji z SLD , to musi coraz więcej mieszkańców korzystać z zasiłków. Taki urok socjalistów

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat