metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
zawiadowca ~zawiadowca (Gość)03.10.2016 14:35

TIR-y na tory! Tory kolejowe rdzewieją, zarastają chwastami a kolejarze domagają się wyższych zarobków. Ostatnio przez ok. 2 godziny obserwowałem tory w okolicach Moszczenicy. Przejechały dwa pociągi pasażerskie. W każdym z nich kilkunastu pasażerów. Pociągów towarowych w tym czasie - Z E R O.
PANOWIE KOLEJARZE I PANIE KOLEJARKI przy następnych żądaniach płacowych nie blokujcie przez kilka godzin ulic Warszawy. Przyjedżcie do Srocka i zablokujcie drogę na 3 miesiące. Od strony logistycznej jest to jak najbardziej możliwe. Udostępnimy wam salę weselną z zapleczem kuchennym w tutejszej remizie OSP.

115


Sulejow ~Sulejow (Gość)03.10.2016 16:05

A w Sulejowie jest 2 x tyle tirów!!! I samochodów. I nic nie da się zrobić!!!! Będzie tylko gorzej!!!!

80


Piotr Piotrranga03.10.2016 18:06

problem w tym, że połączono DK 91 z DK12 na odcinku od PT-cty do Srocka. Zmiana oznakowania niewiele pomoże, bo węzeł Piotrków Zachód jest nie funkcjonalny - brak możliwości skrętu na północ wA1 i z północy A1 w S8. Trzeba przebudować węzeł A to nastąpi na świętego Gdygdy którego nie ma nigdy . Po prostu Grabarczyk zaślepiony S8 zapomniał, że jest -przepraszam - była ona wciągu DK12 - planowanej S12- jako równoległy ciąg W-Z w stosunku do A2. Mieszkańcom Srocka zostają pozwy do GDKKiA

70


FRED ~FRED (Gość)03.10.2016 20:00

Wprowadzić VIATOLE i od razu zaczną jeździć gdzie indziej gdzie wygodniej i też płatne.

50


wolak ~wolak (Gość)03.10.2016 20:17

a co dzieje się w Moszczenicy, tir za tirem, czy nie można coś z tym zrobić?

30


Mieszkanka s ~Mieszkanka s (Gość)03.10.2016 21:20

Brawo wójt. Proszę walczyć o nas

30


derty ~derty (Gość)03.10.2016 21:42

Wyjsc i chodzic po pasach cały dzien i tak do skutku. Jak ktos wtopi sie w korek to na drugi raz nie wjedzie. Albo podawac na CB radio że są utrudnienia i celowo wprowadzac w błąd. A za to powinien beknąć Grabarczyk bo to za jego decyzjami poprowadzono s8 przez Łask i Sieradz zamiast z Piotrkowa przez Bełchatów i dalej

41


Exploit ~Exploit (Gość)04.10.2016 00:29

Drodzy Rodacy za pieniądze na budowę dróg to się buduje ale domy w Hiszpanii!!! W Jarostach i Karlinie ten sam problem! Wycie i rumot tych pie...h KLAMOTÓW jest nie do zniesienia i albo GDDKiA zrobi coś w tej sprawie albo ludzie sami problem rozwiążą w inny sposób bo k....wa życia przez to cholerstwo nie ma, a druga sprawa to co to jest 7km na takie auto? Ileż więcej spali? Litr? Faktem jest że czas jazdy też jest ważny ale ważne też jest mienie i zdrowie mieszkańców narażonych na ciągły hałas który do szału niekiedy doprowadza!!!

Komentarz był edytowany przez autora: 04.10.2016 00:37

50


Exploit ~Exploit (Gość)04.10.2016 00:49

Dodam jeszcze że przez miejscowość Papieże, Brzoza i Karlin też ciężarówki zaczynają jeździć pomimo zakazu tonażowego i nie są to wcale kursy docelowe i będzie o tym poinformowana Inspekcja Transportu Drogowego!

40


Otto ~Otto (Gość)04.10.2016 03:02

Zagadka
Czyja to zasługa?

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat