metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
OVK ~OVK (Gość)29.07.2014 14:24

"PiotrkowJanka" napisał(a):
I jak szanować wyroki sądów? :-////...


pytanie jak szanować to państwo?
ja już dawno straciłem do niego szacunek.

61


naprawdę się boję ~naprawdę się boję (Gość)29.07.2014 14:49

Nie wiem dlaczego, ale najbardziej się boję przestępców
zajmujących się wymiarem sprawiedliwości.

61


sklave sklaveranga29.07.2014 15:23

Babcię 92 - letnią do więzienia bo babcia wzięła kwiatki wycenione na sto złotych. Zauważcie babcia sama, powtarzam sama wzięła. A tu lody się kręci kiedy w puli jest 500 000 złotych. No i znikoma szkodliwość czynu ba niedopełnienie obowiązków. Protestuje przeciwko rządzącym w kraju. Wyszedł na ulice miasta zademonstrować swój sprzeciw. Foto na stronie: http://sklave.manifo.com/wiadomosci-lokalne

52


Literat ~Literat (Gość)29.07.2014 15:36

["sklave"][Babcię 92 - letnią do więzienia bo babcia wzięła kwiatki wycenione na sto złotych. Zauważcie babcia sama, powtarzam sama wzięła] Babcię łatwo skazać- jej nie stać na uniknięcie wyroku np. poprzez wynajęcie adwokata

50


tutaj tutajranga29.07.2014 18:29

No to Sąd ma fajnie w wakacje. Ekwilibrystyka językowa, jakiej pozazdrościć. A zrozumieć nijak.
Skąd wiem? Bo sama jestem w posiadaniu oryginałów kilku uzasadnień piotrkowskiego Sądu. To znaczy - oryginały to ma ciotka w Kaliszu. I widnieje na każdym z nich łożeł w kłoronie.

51


jb ~jb (Gość)29.07.2014 20:53

Sądy są niezawisłe. Sędziowie nie mają wpływu na gromadzenie materiału dowodowego w postępowaniu przygotowawczym. Prokuratura i Policja tym się zajmuje. Widocznie materiał dowodowy w sprawie nie był wystarczająco przekonujący, że sędzia nie ukarał oskarżonych.

31


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat