Dobrze niech dadzą szansę wykazać się pracownikom może będziemy mieli szansę zacząć pracę w Hearingu za granicą i zacząć żyć i pracować za dobre pieniążki
No nie! Amerykanie zabierają nam pracę! Co do wizy do USA to naprawdę nie jest jakiś szczególny problem.
Niemcy nie potrzebują wiz.
No a kiedy zakład wywiezie? Jesteśmy cztery razy biedniejsi od Greków i szesnaście razy biedniejsi od Szwajcarów. Jeszcze jest czas by kraj ratować. No bo kiedy markety zaczną likwidować to już nie będzie czego ratować. Wtedy staniemy się tylko krajem tranzytowym taką pustynią w samym środku Europy. Foto na na http://sklave.manifo.com/smieszne-zdjecia?
A co to da?Rzucają tych ludzi po całym świecie a Ci nie patrzą i jeżdżą bo parę groszy więcej.Zresztą część pracowników tej firmy jest specyficzna jeśli chodzi o pieniądze.
dawniej brali niewolników z Afryki, a teraz stali się dla nich problemem, to dobierają niewolników z "zaprzyjaźnionej" Polski
Ucieka na stabilny grunt. Tam nie istnieje zagrożenie militarne i szybko nie wystąpi a rąk do pracy nie brakuje.
gdyby nie zakład Haeringa na Niskiej to Piotrków dosłownie by utonął.... co prawda trzeba trzymać się tam jasno ustalonych reguł i wymagania są spore, ale nie czarujmy się jeżeli mówimy o zarobkach w takich zakładach to Hareing jest wysoko ponad MBLem, Cooper Standard czy też upadającą PIOMĄ. ile osób straciłoby pracę gdyby zakład został zamknięty...
Czy jest jakaś różnica między niemieckim pracownikiem w Niemczech a polskim w Polsce na produkcji ??? Kto tam był to widział.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!