metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Kiedyś- Aga ~Kiedyś- Aga (Gość)28.01.2014 20:02

"forum" napisał(a):

A, to tu Was boli. Imprezka była za "tak zwane wasze", a Was nie było. I przy tej okazji dokopać trzeba Bogu ducha winnym ludziom. ...,że Harc, że radni, że ksiądz... Ech ludzie niskich polotów, kiedy przestaniecie wreszcie ziać nienawiścią? Zazdrościsz radnym - sam startuj. Będziesz mieć ku temu okazję. Chcesz nagrody prezydenta - rób coś dla innych, pokaż na co Ciebie stać. Najłatwiej jest stać z boku i krytykować. A pokaż wszystkim, że Ty będziesz lepszy. I w przyszłym roku to Ty będziesz bawić się na koncercie, a Twoi "przyjaciele" z forum znów będą wylewać swój jad, tylko tym razem również na Ciebie. Pozdrawiam.

43


a-z ~a-z (Gość)29.01.2014 11:13

Gratuluję panu "J" klakierów . To też sukces!!!!!

10


forum ~forum (Gość)29.01.2014 11:15

"Kiedys-Aga" napisał(a):
A, to tu Was boli. Imprezka była za "tak zwane wasze", a Was nie było.

dobrze, że niedługo wybory, jest szansa na wywietrzenie budynków UM i pozbycie się rozumków Twojego typu

42


Zanzi ~Zanzi (Gość)29.01.2014 11:28

"Kiedys-Aga" napisał(a):
A, to tu Was boli. Imprezka była za "tak zwane wasze", a Was nie było. I przy tej okazji dokopać trzeba Bogu ducha winnym ludziom. ...,że Harc, że radni, że ksiądz... Ech ludzie niskich polotów, kiedy przestaniecie wreszcie ziać nienawiścią? Zazdrościsz radnym - sam startuj. Będziesz mieć ku temu okazję. Chcesz nagrody prezydenta - rób coś dla innych, pokaż na co Ciebie stać. Najłatwiej jest stać z boku i krytykować. A pokaż wszystkim, że Ty będziesz lepszy. I w przyszłym roku to Ty będziesz bawić się na koncercie, a Twoi "przyjaciele" z forum znów będą wylewać swój jad, tylko tym razem również na Ciebie. Pozdrawiam.

Widać, że jesteś zwolenniczką "zabawy za cudze" oraz marnowania i przejadania "miastowych" zasobów pieniężnych. Szkoda. Bo chyba nie tędy droga. Nie znam w/w stowarzyszenia ani jego działalności, na nagrodach od prezydenta tym bardziej mi nie zależy, tylko po co ta cała otoczka? Hasło "korzystaj, póki możesz" przyświeca obecnej władzy? ;) Co do księżula, to pewnie i tak niedługo wróci "na salony", jako męczennik piotrkowski ;)

32


97-300 97-300ranga29.01.2014 11:31

Psy szczekają a karawana idzie dalej.

15


ares1 ~ares1 (Gość)29.01.2014 12:26

"Zanzi" napisał(a):
Co do księżula, to pewnie i tak niedługo wróci "na salony", jako męczennik piotrkowski ;)


Ale smród już zostanie!Fujj!

42


Kiedyś-Aga ~Kiedyś-Aga (Gość)01.02.2014 19:54

"Zanzi" napisał(a):

:)Ja widzisz bawię się za tzw."swoje". O stowarzyszeniu słyszałam, bo lubię wiedzieć co dzieje się w moim mieście. To lepsze niż siedzenie przy kompie i wpisywanie zjadliwych komentarzy podpisując się kilkoma nickami. Twoje słowa: "Hasło "korzystaj, póki możesz" przyświeca obecnej władzy? ;)" są śmieszne, bo jak sięgnę pamięcią poprzednie władze były bardzo hojne dla swoich i nie liczyły się z nami - mieszkańcami. A teraz od dobrych kilku lat również mieszkańcy mogą cieszyć się z wielu atrakcji i to "miasto" wychodzi do nas z propozycjami. Twój ból, jeśli tego nie widzisz. Ja jestem z tą grupą mieszkańców, która popiera OBECNĄ władzę. I stowarzyszenie HARC oczywiście. Tak trzymać:)Pozdrawiam.

23


Zanzi ~Zanzi (Gość)02.02.2014 11:53

"KiedysAga" napisał(a):
Ja widzisz bawię się za tzw."swoje"

Ja nie widzę, czy Ty bawisz się za swoje czy nie za swoje :) Napisałam, że jesteś tego zwolenniczką :)

"KiedysAga" napisał(a):
O stowarzyszeniu słyszałam, bo lubię wiedzieć co dzieje się w moim mieście.

To miło, ale poza Tobą i paroma osobami związanymi z owym stowarzyszeniem, nikt nie zna bliżej jego działalności.

"KiedysAga" napisał(a):
A teraz od dobrych kilku lat również mieszkańcy mogą cieszyć się z wielu atrakcji i to "miasto" wychodzi do nas z propozycjami.

Tu rozbawiłaś mnie najbardziej. Fakt, miasto kwitnie, rozwija się i tylko "głupie ludzie" tego jakoś nie widzą ;)

"KiedysAga" napisał(a):
Ja jestem z tą grupą mieszkańców, która popiera OBECNĄ władzę.

To zdanie jest kwintesencją całego Twojego komentarza, do którego więcej komentarzy ja nie mam :)

44


:) ~:) (Gość)02.02.2014 18:08

"Ciacho" napisał(a):


Więc się nie przejmuj i rób swoje - skoro tyle robisz.

10


Kiedyś-Aga ~Kiedyś-Aga (Gość)02.02.2014 19:45

"Zanzi" napisał(a):

Nie mam zamiaru wdawać się z Tobą w pustą wymianę zdań więc tylko odniosę się do jednego Twojego stwierdzenia:"To miło, ale poza Tobą i paroma osobami związanymi z owym stowarzyszeniem, nikt nie zna bliżej jego działalności." To dziwne, bo zarówno w stacji Radio Strefa FM, jak i na portalu epiotrkow dużo mówiło się i pisało o tym stowarzyszeniu. Wniosek z tego jest taki, że albo (z lenistwa) nie wiesz na kogo "nadajesz" ale piszesz tylko po to, żeby pisać, lub też nie bardzo rozumiesz treści przeczytanej lub zasłyszanej informacji i tak jak wyżej piszesz tylko po to,....itd. Więcej komentować nie mam zamiaru, bo cóż, ludzi nieprzekonanych nie przekonam. Pozdrawiam.

04


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat