metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Marzencia ~Marzencia (Gość)17.09.2013 22:27

Dobrze, ze chodniki nie są zakorkowane i śmiało można ruszać "z buta" w końcu ruch to zdrowie, wystarczy wcześniej wstać,a całe miasto wzdłuż można przejść w godzinkę;)

00


facet z Piotrkowa ~facet z Piotrkowa (Gość)18.09.2013 00:26

Mam pytanie do lepszych znawców ode mnie, bo niezbyt się orientuję w tym temacie. Nie dałoby się tego skrzyżowania zrobić na raty, tzn, żeby odciąć np. 1 pas i zrobić jeden pas Armii Krajowej i pół Sikorskiego, a potem kolejne pasy? Albo coś w tym stylu - znaczy się jakieś rozwiązania częściowe i blokowanie poszczególnych pasów, zamiast od razu całego skrzyżowania? Może to nie blokowałoby aż tak ruchu w mieście. To tylko moje pytanie/propozycja bez spiny. Jak ktoś powie, że nie można byłoby tego zrobić to ok :)

00


Myśliciel Myślicielranga18.09.2013 07:10

"adam....ech" napisał(a):
Czy ktos odpow3ie dlaczego nagle kapitalne remonty / wszystkie na raz / zaczeły sie od poczatku wrzesnia. Komu zależało na totalnym sparalizowaniu miasta/ Czy w czasie wakacji, gdy nie ma młodziezy, zamkniete sa szkoły , ludzie wyjezdzaja na urlopy,działki itd/ nie mozna prowadzic sukcesywnie, planowo, naprawy dróg, chodników ? Kto za ten bajzel i nerwy mieszkańców Piotrkowa odpowiada?


Referendum. Mówi ci to coś?

00


encia ~encia (Gość)18.09.2013 08:07

"Marzencia" napisał(a):
śmiało można ruszać "z buta" w końcu ruch to zdrowie, wystarczy wcześniej wstać,a całe miasto wzdłuż można przejść w godzinkę;)

tak i takim spoconym siedzieć potem 8 godzin w pracy, milutko

00


grek ~grek (Gość)18.09.2013 09:00

"ren" napisał(a):
~ren (Gość)
12 godzin temu, 21:23
Na zachodzie takie remonty robi się w nocy za podwójną stawkę.

na zachodzie nie ma takich zrzedliwych mieszkancow, zaraz by dzwonili po policje, ze cisza nocna.

00


timig ~timig (Gość)18.09.2013 09:43

"Marzencia" napisał(a):
~Marzencia (Gość)
11 godzin temu, 22:27
Dobrze, ze chodniki nie są zakorkowane i śmiało można ruszać "z buta" w końcu ruch to zdrowie, wystarczy wcześniej wstać,a całe miasto wzdłuż można przejść w godzinkę;)


ok jutro tak zrobię... zostawię dziś samochód pod kościołem na ul. Łódzkiej, wstanę o 4 rano, wyjdę z domu o 4:30, 5:30 - 5:45 dotrę do samochodu a później gładko pojadę do Łodzi do pracy na godzinę 7:00.
Dziękuję jeszcze raz za pomoc!!

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga18.09.2013 10:03

"timig" napisał(a):
a później gładko pojadę do Łodzi do pracy na godzinę 7:00.

Nie lepiej PKS-em? Możesz się godzinkę zdrzemnąć w autobusie.

00


timig ~timig (Gość)18.09.2013 10:05

"Piotrkowianin" napisał(a):
Nie lepiej PKS-em? Możesz się godzinkę zdrzemnąć w autobusie.


PKS za drogo... zabieram samochodem jeszcze 4 osoby ;)

00


xyz ~xyz (Gość)18.09.2013 10:08

Ja rozwożę towar po Piotrkowie i nie przeszkadza mi,że 15 minut postoje w korku. Kiedy do was (tych jęczących) dotrze,że żeby coś było zrobione to trzeba pierw to zrobić za czym idzie zamknięcie ulicy. Pięć dni korków a później będziecie jeździć po równym prze parę lat.

00


Zanzi ~Zanzi (Gość)18.09.2013 11:53

Bez przesady z tymi gigantycznymi korkami, nie jest aż tak tragicznie, tylko trochę więcej cierpliwości trzeba mieć, no i czasem życzliwość innych kierowców też by się przydała :)

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat