metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
sebog ~sebog (Gość)17.09.2013 09:06

bez paniki w innych miastach to codziennosc

00


Zanzi ~Zanzi (Gość)17.09.2013 09:10

Jeju Jeju Armagiedon

00


kierowiec ~kierowiec (Gość)17.09.2013 09:22

A co na to nasi dzielni policjanci???

00


Siapi ~Siapi (Gość)17.09.2013 09:27

No tak, wszędzie musi być Policja albo Straż Miejska bo ludzie oczywiście nie znają przepisów i nie wiedzą jak należy się zachować na drodze.
Nie da się zrobić remontu drogi bez utrudnień. Jak mnie pamięć nie myli to o tym remoncie było już wiadomo dużo wcześniej więc każdy mógł się do niego odpowiednio przygotować. Ale po co???
Pozdrawiam wszystkich Gazkierowców.

00


mloda ~mloda (Gość)17.09.2013 09:32

nie remontują - źle...remontują-jeszcze gorzej...ludzie!! przestańcie ciągle narzekać!!

00


mtu ~mtu (Gość)17.09.2013 09:45

Co za wspaniały artykuł....
Zamiast napisać gdzie są największe korki, w jakich godzinach, którędy najlepiej je ominąć to piszą bzdury o omijaniu barierek i narzekanie mieszkanki....

00


Myśliciel Myślicielranga17.09.2013 09:46

"mloda" napisał(a):
nie remontują - źle...remontują-jeszcze gorzej...


Remontować tak ważne skrzyżowanie można było latem, gdy ruch był mniejszy i pogoda bardziej przyjazna. I nie piszcie, że nie dało się, bo były inne remonty... To jedno z najważniejszych skrzyżowań w Piotrkowie (co widać teraz), które powinno mieć priorytet w pracach remontowych przed innymi podrzędnymi uliczkami. Ale jak widać ważniejsze były te tysiące km asfaltu referendalnego...

"Siapi" napisał(a):
Jak mnie pamięć nie myli to o tym remoncie było już wiadomo dużo wcześniej więc każdy mógł się do niego odpowiednio przygotować


A jak miałem się do tego przygotować? Załatwić teleportację dzieci do szkoły i przedszkola?

00


sklave sklaveranga17.09.2013 09:49

To tylko tydzień, miejmy taką nadzieję.
No bo w takim Sulejowie z kładką, drogowcy już trzeci miesiąc za.....żarcie walczą i końca ich walki jakoś nie widać.
Jak wleźli pod most tak siedzą tam i siedzą i siedzą i siedzą....
Gdzie jest Marian B.???
Gdzie jest Elka R.???
Kto jest kto???
Obu trzech doctorów Razem dla.....
http://sklave.manifo.com/podobni

00


timig ~timig (Gość)17.09.2013 09:54

lepiej aby udrożnili krzyżówkę do soboty rano... aż boje się pomyśleć jak EPI przyjedzie na giełdę i rynek...

00


babka ~babka (Gość)17.09.2013 09:59

Oj tam, oj tam. Zrobią wreszcie kawałek równej ulicy i po bólu. Za to, za referendum można było zrobić kolejny kawałek równej ulicy w mieście - i tego mi szkoda, i tu jest ból.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat